Problem z karta graficzna

Witam, Niedawno kupilem w Anglii komputer. Laptop. Fujitsu Siemens model Pi1505. Core 2 Duo 1.60 ghz 1 GB RAM HDD 100 GB Windows Vista Home Premium Problem mam ze stara gra Project IGI z 2000 roku. Wlaczam gre, i ta uruchamia sie normalnie ale po kilku sekundach grania wychodzi do windows i pojawia sie nastepujacy komunikat: Fatal error: Couldn't flip DirectX error message: dder_surfacelost display driver igfx stopped responding and has seccessully recovered. Wie ktos co tu jest grane? Mam w tym laptopie karte graficzna zintegrowana. Karta to Mobile Intel 945GM Express Chipset Family i ma 256 MB RAM. A DirectX wersja 10. Z gory dzieki za odpowiedz.

Odpowiedzi: 3

Robiona pod Vistę nie była bo niby jak, to oczywiste. Ale nie znaczy to, że nie może pod nią poprawnie działać bez modyfikacji. Sprawdź te drivery, ale poszukaj do tego GMA driverów na stronie Intela lub producenta notebooka lepiej. Na stronie wydawcy gry lub stronach jej poświęconych szukaj patchy, a nuż ktoś pomyślał o tym.
Bobi
Dodano
27.06.2007 15:24:05
Gra jest z roku 2000, wiec pod viste raczej robiona nie byla. Ale uruchamia sie. Sterowniki byly zainstalowane razem w systemem. Mam tez sterowniki na plycie dolaczonej do komputera, zainstaluje je dzis i zobacze, jesli nie pomoze to rozejrze sie po necie, dzieki.
R_Gilu
Dodano
27.06.2007 15:16:05
Sprawdziłeś czy ta gra jest kompatybilna z Vistą? Nie wypuszczono jakiś łatek, patchy czy innych? System był preinstalowany razem ze sterownikami grafiki? Może poszukasz jakiejś nowej wersji?
Bobi
Dodano
27.06.2007 14:36:35
R_Gilu
Dodano:
27.06.2007 14:23:37
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1