problem z internetem

Mam problem... a mianowicie, przegladarka praktycznie nie chce mi dzialać :/ gg jako tako się włącza, a poza tym jak google się zaladuje to jest cud...zauważyłem tez, ze nie zawsze się tak dzieje... czasem net jest normalnie, albo np robi sie tak po kilku minutach od zalaczenia komputera...

Jeżeli chodzi o usługodawce to doprowadzany net jest OK, gdyz sprawdzalem na knoppixie i wszystko smiga jak nalezy..

Komp skanowany przy pomocy nortona 2007, ad-aware, Spyware Doctor, a-squared Free, Registry Mechanic.. i innych jest czysto i odświerzono....

Jednak, ze jak uruchomilem wwdc (windows worms doors cleaner) porty mam pozabezpieczane, ale przy uruchomieniu wystepuje komunikat "your system seems to be infected by a virus, your SvHost virtual memoru usahge 90308Ko is beyond usual values.
Jeszcze co zauważyłem, do komp jakby sam wysylal emaile to jakis adresow gdyz norton, co chwile skanuje poczte, badz wywala bledy o odrzucenie poczty a ja nic nie wysylalem....

 

co robić ?? 

Odpowiedzi: 1

Na początek daj log z HijackThis - pobrać stąd.


EDIT:
Upss: nie zauważyłem, że to Ty założyłeś drugi temat z wklejonym już logiem z Hijacka. Ale w takim razie po co zakładałeś ten drugi temat?
morda
Dodano
13.01.2007 10:47:19
staker
Dodano:
12.01.2007 16:13:50
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1