Problem z Intalacją

Błąd który wyskakuje : Coś tam winsf.sys bla bla 'at' Jakiś tam kod Leci ten pasek od Windy i nazgle blue screen System jest 64 ( w 32 sie nie bawie ). Pisze ze mam odinstalowac ostanuio instalowany sprzet lub cos wylaczyc w biosie. -.0 Mam procka x2 x64 wiec powinno działać ;/

Odpowiedzi: 3

Jak sprecyzujesz "coś tam" - to może odkryjemy prawdę. Na razie stawiam na to, że usiłujesz zaktualizować (tudzież postawić na jednym dysku obok siebie) system 32 i 64 bitowy.
Veers
Dodano
08.11.2009 20:04:15
No wiesz.. na Windows XP all Git Chodzi xD. To co powino być źle?. Chodzi o samą Instalacje tego Systemu...... Wybieram coś tam (Install Windows 7 ( coś tam Enabled ) , No i leci taki pasek na dole , takie bialy i i pisze że coś tam Przygotowywuje do instalacji a potem taki najzwyklejszy pasek jak pszy uruchamiania windy... I bach! Blue Screen..... Pokazuje się tuż przed napisem "Install Windows i ustawieniami językowymi i klawiatury..i " . sądze że to to ...... -.- . Powiem tyle ze mam zainstalowany na drugim dysku Win7 Ultimate ale w wersji x86... i ina dziala... xD
vako
Dodano
08.11.2009 16:45:04
Jeśli nie zrobiłeś literówki w "cytacie" z komunikatu - to IMO masz problem z zainfekowanym systemem. Jeśli zrobiłeś literówkę - to z kolei może oznaczać, że rzeczywiście ostatnio zainstalowałeś sprzęt lub oprogramowanie które miesza systemowi, i to na poziomie systemu plików. Powinna wtedy jednak pomóc "ostatnia znana dobra konfiguracja". Posiadanie procka zgodnego z instrukcjami x64 to nie wszystko.
Veers
Dodano
08.11.2009 13:35:16
vako
Dodano:
08.11.2009 12:49:08
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1