Problem z instalacją

Problem jest następujący: w czasie instalacji office2003pl wywala mi błąd źe brakuje jakiegoś tam pliku a ten plik oczyiście jest na CD wcześniej jakimś cudem z tej samej CD office zainstalował mi się a tu dziś zrobiłem reinstall winXP + sp1 i qpa :/ office nie zainstaluje się. Pomocy co zrobić aby sie zainstalował??

Odpowiedzi: 8

Mam ten sam objaw. Walczę na róźne sposoby, Serwis Packa nie mam, więc to nie to. Podaje, źe nie widzi pliku P2561443.cab (plik jest, daje się ręcznie skopiować, rozpakować, więc jest OK). Nie mam pomysłu co dalej, ale próbuję....
Anonymous
Dodano
29.05.2004 13:51:41
Tak jak myślałem nic nie pomaga i pewnie zabiore się za formata :/ ale tym razem nie zainstaluje SP1 bo wydaje mi się źe w tym tkwi problem
Anonymous
Dodano
07.04.2004 22:11:53
kriss99:
Nic nie pomaga wcześniej miałem oczywiście obraz tego Office 2003 pl na dysku w postaci pliku ISO

Normalnie instalke skopiuj a nie obraz płyty z CD–ka na dysk normalnie instalkę.. skopiuj . Powinno wysta rtować bez..
Anonymous
Dodano
01.04.2004 23:54:22
Nic nie pomaga wcześniej miałem oczywiście obraz tego Office 2003 pl na dysku w postaci pliku ISO i programem DEAMON go emulowałem i nie zainstalował się lecz gdy obraz nagrałem CloneCd na CD :) to wszystko chodziło cycuś lecz po formacie i instalce XP PRO + SP1 ni huhu.... obraz jest raczej dobry bo chodził a tak sam z siebie nie mógł się popsuć :/ czekam na dalsze propozycje
Anonymous
Dodano
01.04.2004 22:12:24
Kriss99:
qrde ludziska pomóźcie

Spróbój skopiować instalkę na dysk
Jak się nie skopiuje i wyskocźą błedy będziesz znał przyczyne..
Podejrzewam ze kompakt nie czyta wszystkich plików na płytce..
Zabrudzona płytka lub laser siada .. obejrzyj dokładnie . Tu bym szukał przyczyny ewentualnie kiepska kopia (źle wypalona)
Pozdówka
Anonymous
Dodano
29.03.2004 18:31:35
Przed ponowną próbą instalacji ....wyczyść "Temp".
Rebe
Dodano
27.03.2004 21:29:36
Jeśli instalator podaje info o brakującym pliku i gdy podawana jest informacje o ścieźce, moźesz spróbować brakujący plik umieścić w odpowiednim miejscu.
( oczywiście jeśli owy plik znajduje się na CD instalacyjnym ).
Gdy instalator nie podaje takowej informacji moźesz spróbować uźyć aplikacji Norton System Works/WinDoctor, który po wykonaniu skanowania wykryje występujące problemy z zainstalowanym softem na Twoim PC i po wydaniu polecenia napraw spróbuje naprawić występujące problemy.
Moźe zdaźyć się sytułacja w której NSW nie będzie w stanie naprawić błędu, ale poda informacje o brakujący pliku i wkaźe jego docelowe miejsce.
Zostanie Tobie tylko przeniesienie brakującego pliku w odpowiednie miejsce.

Download :

:arrow: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=28&id=55&g=8
McScr@by
Dodano
27.03.2004 20:42:38
qrde ludziska pomóźcie
Anonymous
Dodano
27.03.2004 19:32:59
Anonymous
Dodano:
22.03.2004 12:34:02
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1