Problem z instalacją XP professional

Mam problem z instalacja poniewaz kiedy skonczy ona sprawdzanie komputera to po ponownym uruchomieniu wyskakuje mi niebieski ekran
PFN_list corrupt i pisze ze instalacja zostala wstrzymana aby zapobiec uszkodzeniu kompa.
Pisze rowniez zebym wylaczyl buforowanie pamieci w BIOSIE i cos jescze. Nizej podany jest numer bledu.
Co MAM z tym zrobic ??? Instalowalem go na czysty dysk i nakladke i ciagle jest to samo...
Moze to cos z pamiecia albo ustawieniami BIOSu ???
Mam Celerona 466 z 256 MB RAM i GeForce Mx 400 64 RAMu
karte telewizyjna i modem. Plyta ma najnowszy bios jaki udalo mi sie zdobyc. (Shuttle /Spacewalker HOT–661P).
POMOCY !!!

Odpowiedzi: 9

Wkładam płyte i nic. No prawie nic, pokazuje się okienko z wiadomością: "zainstalować xp" duszę i nic!!!
Anonymous
Dodano
27.12.2001 11:39:32
Mam problem z zainstalowaniem xp profesional!!!!!!!!!!!!!!
Gdy wkładam płytę do napędu i uruchamiam instalatora to ładują mi się pliki instalatora, zaraz po tym wyskakuje mi czarny obraz z migającą kreską w lewym, górnym rogu. Czekam tak 10 minut i nic, co zrobić powiedzcie proszę! Czytałem wasza dopowiedź na podobny problem, ale nic z tego nie rozumiem.Wytłumaczcie mi to lepiej albo podajcie inny sposób. Prosze!!!!!!!!!!!!!!!!
Adrian
Dodano
26.12.2001 15:41:17
Mam problem z zainstalowaniem xp profesional!!!!!!!!!!!!!!
Gdy wkładam płytę do napędu i uruchamiam instalatora to ładują mi się pliki instalatora, zaraz po tym wyskakuje mi czarny obraz z migającą kreską w lewym, górnym rogu. Czekam tak 10 minut i nic, co zrobić powiedzcie proszę! Czytałem wasza dopowiedź na podobny problem, ale nic z tego nie rozumiem.Wytłumaczcie mi to lepiej albo podajcie inny sposób. Prosze!!!!!!!!!!!!!!!!
Adrian
Dodano
26.12.2001 15:41:17
Aby po pierwszym restarcie wszystko bylo ok jest fajny sposób:
wymień tasme od HDD z ATA100/66 na zwykłą, stara 33. Restart pójdzie ok. Po urochomieniu XP zainsaluj kontroler IDE ale na jeszcze na tasmie 33, potem zamknij załóź ATA100 i gotowe w razie pytań napisz.
Anonymous
Dodano
26.12.2001 00:29:44
Mam problem z zainstalowaniem XPeka pro. !!!!!!!!!!!
Cała instalacja prebiega OK. do pewnwgo momentu .
Gdy Instalator ładuje pliki na Twardziela jest OK. , ale po tym
wyskakuje czarny ekran z migającą kreseczką w lewym ,górnym
rogu i huj czekałem tak chyba z 15 min. i nic kompletnie !!
Co mam zrobić ?????????
Pomocy !!!!!!!!!!!!
Anonymous
Dodano
25.12.2001 14:23:51
sprawdz jak masz podłoczone dyski moze masz dwa taksamo slave slave na jednej tasmie albo master–master 98 to olewał hdd powinen byc master wymuszony zworkami a cd–rom slave tez wymuszone zworkami poniewasz xp ma ałtostar ma cd
Anonymous
Dodano
23.12.2001 10:37:44
nalepiej sformatowac dysk bo xp to ntt i inaczej opsługuje dysk hodzi ofat
Anonymous
Dodano
23.12.2001 10:21:19
Zapewne masz stary program do nagrywania. Musisz sobie załatwić Easy CD Creator Platinum i uaktualnienie do windowsa XP. Odinstaluj stary program, potem zainstaluj Creatora, zrestartuj kompa. Prawdopodbnie wyskoczy Ci przy ponownym uruchomieniu niebieskie okienko o błedzie (nie przejmuj się). Uruchom go jeszcze raz ale juź przy wciśniętym F8, wybierz opcję ostatnia znana dobra konfiguracja. Jeszcze raz wyskoczy Ci błąd. Anulujesz uruchamianie Directa 5. Potem zainstaluj uaktualnienie, uruchom ponownie kompa i juź wszystko będzie działo. Wrzie problemów piszcie. Pozdrawiam – Sławek (PCHEŁ)
Anonymous
Dodano
23.12.2001 10:11:52
po zainstalowaniu win ukazuje mi sie informacja o tresci iz opragramowanie do nagrywarki powdouje niestabilna prace systemu oraz nie moge zaistalowac driverów do sb live
dawid
Dodano
22.12.2001 21:48:27
Anonymous
Dodano:
21.12.2001 11:45:03
Komentarzy:
9
Strona 2 / 2