Problem z instalacją Windowsa

Witam Mam poważny problem podczas próby instalacji. Podczas bootowania CD wyskakuje komunikat naciśniecie dowolnego klawisz.... i właśnie od tego momentu zaczyna się problem komp nie reaguje na naciśnięcie i teraz wyskakuje komunikat brak pliku NTLDR (wcześniej wyskakiwał komunikat, że z powodu awarii sprzętu windos nie może się uruchomić (coś w tym stylu)), ale po włożeniu pendraka i nadaniu mu wyższego priorytetu niż twardziel Instalator z CD uruchamia się. Tylko, że po pierwszym restarcie windows się dalej nie uruchamia. Mam windowsa uruchamianego z pendraka i tam dysk działa bez problemu. Z dysku zdjąłem partycje i założyłem na nowo nic to nie dało, próbowałem użyć innych dysków i jest ot samo, przetestowałem RAM memtestem i jest OK. Czy ktoś może ma jakiś pomysł co się dzieje z moim kompem??

Odpowiedzi: 2

[quote=sebolsz]...Podczas bootowania CD wyskakuje komunikat naciśniecie dowolnego klawisz...[/quote] To można ominąć przez modyfikację CD. Trzeba to CD zgrać do obrazu iso, wyedytować go (np UltraISO), usunąć z niego plik [b]BOOTFIX.BIN[/b] i ponownie nagrać na CD. Oczywiście nie rozwiązuje to problemu klawiatury USB.
adam_broda
Dodano
16.12.2011 19:33:06
:-({|= ok, odpiszem :mryellow: najpewniej masz klawiaturę USB a Twoja MBO nie wspiera jej, etc. my nie jezdemy wróżki i z fusa nie wróżymy #-o
Faker
Dodano
15.12.2011 22:02:25
sebolsz
Dodano:
13.12.2011 21:24:14
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1