Problem z instalacja skanera Umax astra 1200S

Prosze o pomoc w instalacji softu do skanera jak w tytule. Mks, ktory monitoruje pliki, wykrywa w oryginalnym oprogramowaniu wirusa (uthunk32.dll). Soft sciagniety ze strony Umaxa. Wiem ze to staroc, ale dla moich potrzeb wystarcza. Prosze o pomoc -------------------------- ArtS

Odpowiedzi: 4

Zaryzykowałem. Wyłączyłem monitor w mks, narazie komp działa. Dalej czekam na odpowiedz z mksu. Soft udało sie uruchomić, panowie w firmie stwierdzili po telefonicznej rozmowie że sprawdzą oprogramowanie i ew. wykluczą plik z grona podejrzanych. Dziękuję za odpowiedz. A co z linkiem Endrju? Pracujesz dla centrumxp?
artS
Dodano
26.10.2007 19:59:44
  • Endrju 27.10.2007 23:09:52

    [quote=artS]...A co z linkiem Endrju? Pracujesz dla centrumxp? [/quote] jestem tylko zwykłym użytkownikiem forum, w sprawie linka zwróć się na PM do któregoś z "funkcyjnych" [pod awatarem jest napisane "who is who"].

dokładnie coś takiego "Not Found The requested URL /ftp/vs355su.exe was not found on this server. Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request." Natomiast rozpoczęcie instalacji przerywane jest komunikatem że brakuje właśnie tego pliku. ](*,)
artS
Dodano
25.10.2007 22:58:16
żeby było śmieszniej w centumxp.pl znalazłem sterownik, ale link niestety jest nieaktualny. Czekam na odpowiedź z mks_vir. Alternatywna lokalizacja? Uważasz że znajdę coś alternatywnego na alternatywnej stronie? Może lepiej wyłączyć mks?!
artS
Dodano
25.10.2007 22:51:09
  • Endrju 26.10.2007 10:50:57

    [quote=artS]...Alternatywna lokalizacja? Uważasz że znajdę coś alternatywnego na alternatywnej stronie? Może lepiej wyłączyć mks?![/quote] mówiąc o alternatywnej lokalizacji miałem na myśli ściągnęcie tegoż pliku z innego źródła i przeskanowanie go antywirusem [niejednym] coby stwierdzić czy czasem nie posiada tej niepożadanej "domieszki" w postaci wirusa. jeśli ponownie pojawi się alert o wirusie to albo zaryzykujesz i wyłączysz antywira i zainstalujesz albo... wiadomo co :mryellow: jeśli masz możliwość zrobienia sobie obrazu partycji systemowej wg stanu przed instalką to wtedy ryzyko takiej operacji jest znikome, chyba, że jest to coś co potrafi uszkodzić hardware. Decyzja należy do Ciebie

wygląda na fałszywy alarm, ale na "wszelki słuczaj" ściągnij soft z alternatywnej lokalizacji i sprawdź antywirusem jeszcze raz.
Endrju
Dodano
25.10.2007 10:02:33
artS
Dodano:
24.10.2007 15:27:53
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1