Problem z instalacja serwerów

Otóź obojetnie jaki serwer bym nie instalowala (pełen pakiet) wyskakuje mi zaraz po wlaczeniu instalacji okienko z trescia ... i nic wiecej.

tresc:

The installer you are trying to use is corrupted or incomplete. This could by resoult of a damaged disk, a failed download or a virus.
You may want to contact the author of this installer to obtain a new copy.
It may possible to skip this check using the /NCRC command line switch (NOT RECOMMENDED).

koniec tresci.

Wytlumaczenie : Sprawdzalam juz krasnala, apachetriad i inne – ze wszystkimi jest tak samo.
Wirus jest wykluczony w jakimkolwiek rodzaju, niemozeliwe takze zeby 3 dyski byly uszkodzone, bo na 3 sprawdzalam. Kilka razy sciagalam te same pliki z serwisu onet.pl

Wiec co jest nie tak?

Odpowiedzi: 2

Sciągnij bez wspomagania, albo przeciwnie z nim ,a nadto sprawdź z jakiejś innej lokacji.
W zasadzie teź moźna by sprawdzić na jakich "serwerach" te "serwery" stawiać chcesz, choć w świetle treści komunikatu to absolutnie drugorźedna sprawa.

PS.
Seeker to pierwsze to te takie małe na czerwono odziane co do mlika szczajom? :wink:
Bo to drugie to mi się tylko z apartheidem kojarzy, ale to chyba teź nie to :(
Rebe
Dodano
26.10.2004 19:54:01
Nieśmiało najpierw zapytam, co oznacza (wg. Ciebie) pojęcie "instalacja serwerów" bo nie kojarzę jakoś tego z niczym konkretnym.
Uźyte w dopełniaczu l.m. słowo "serwer" oznacza źe instalujesz wiecej niź jeden (co zresztą napisałaś).
I na koniec co oznaczają : "krasnal" i " apachetriad" w kontekscie zagadnień komputerowych – słowa te w swych rzeczywistych znaczeniach są mi znane. :)


Ps. Mój uśmiech oznacza tylko ni mniej ni więcej nadzieję źe czegos nowego doznam – wsferze wiedzy rzeacz jasna 8)
Seeker
Dodano
26.10.2004 19:32:15
naomi
Dodano:
26.10.2004 16:01:00
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1