Problem z instalacją Service Pack 3

Witam! Otóż gdy instaluję SP3 dochodzi do pewnego momentu mianowicie, gdy zachodzi "Kopiowanie plików rejestru", potem instalacja wyłącza się i pojawia się komunikat "Anulowanie instalacji produktu Service Pack 3". Proszę o sensowne posty, które pomogą nie tylko mi, ale także przeglądającym. Pozdrawiam KoZiK155. P.S Posiadam oryginalną wersje Windows XP Professional

Odpowiedzi: 3

Osobiście mając taki problem zrobiłbym punkt przywracania systemu, odpalił instalkę i zignorował. Możesz tak spróbować. Jednakże wydaje mi się że błąd tkwi w instalce Service Packa ponieważ taki jest tam plik wymieniony. Dlatego spróbuj pobrać kolejną instalkę z zaufanego serwera i zobaczyć co się wydarzy jak dalej to samo to zrób jak napisałem na początku. Mając punkt przywracania co by się nie wydarzyło to manewr jest bezpieczny.
Razorek
Dodano
27.12.2008 20:07:58
Ja także mam z tym problem. Podczas instalacji wyskakuje taki błąd: [img]http://e.imagehost.org/0466/service1.jpg[/img] Co ja mam z tym zrobić? Oczywiście wszystko instaluję z konta administratora.
Severb
Dodano
27.12.2008 12:11:31
A czy instalowałeś poprawki na koncie Administratora? //Na innych kontach instalator mógł nie mieć dostępu do niektórych kluczy rejestru//
xCodeLover@centrumxp.pl
Dodano
16.12.2008 18:01:34
KoZiK155
Dodano:
14.12.2008 18:29:01
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1