problem z instalacja PHP

Witam, kupilem sobie ostatnio pc world komputer swiat bo chcialem sie nauczyc cos w php. instaluje wszystko wg intrukcji na plytce i tak apache dziala wporzadku mySQL tez a jak instaluje PHP to wyskakuja mi jakies bledy, nie wiem co zle robie, Pierwszy to : "Error trying access the local web service: GetObject Failed. You will need to manually conf the web server " a drugi to "Error trying access httpd.conf file. You will need to manually conf the web server", nie mam pojecia co robie zle i jeszce jak zapiasalem w notatniku ten przyklad ktory byl tam podany "" i chce go otworzyc wchodzac na localhost to wyskakuje mi " Uruchomienie tej aplikacji nie powiodlo sie poniewaz nie znaleziono ......... Ponowne zainstalowanie apliacji moze naprawic ten problem" tam gdzie za te ...... to sa jakies pliki .dll, i wyskakuje kilkanascie takich okienek. instalowalem to kilka razy i caly czas jest to samo... bardzo prosze o pomoc..

Odpowiedzi: 1

:-k pomyliles dzialy ?:>:wtf: , a raczej forum tu nie ma 'chyba' php :>
HideYoshi
Dodano
17.02.2008 16:30:59
  • gagatek88 17.02.2008 17:22:05

    [quote=HideYoshi]:-k pomyliles dzialy ?:>:wtf: , a raczej forum tu nie ma 'chyba' php :>[/quote] lol to juz najwidoczniej jest! czekam na odp

gagatek88
Dodano:
17.02.2008 15:56:26
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1