Problem z instalacją PC suite dla sony ericssona P1i!!

Bardzo proszę o pomoc.Nie mogę zainstalowac oprogramowania dla mojej komórki gdyz pod koniec instalacji wyskakuje komunikat :instalowane oprogramowanie nie przeszlo testów zgodności z systemem windows XP umozliwiajacych uzyskanie logo windows.To oprogramowanie nie zostanie zainstalowane.skontakyuj sie z administratorem systemu..... Posiadam XP Home edition z servis packiem 2 Bardzo prosze o pomoc bo zaden ze mnie komputerowiec :(((((

Odpowiedzi: 8

hm. mam zaznaczona opcje zawsze ostrzegaj o wykonywanej akcji......nie jest zablokowane,kurcze dziwne to bo nigdy nie mialem zadnych problemow..no nic sciagam aktualizajce i zobaczymy czy to cos zmieni
pitutek
Dodano
27.03.2008 21:40:09
I ja mam koncepcję jedną - we właściwościach mojeo komputera jest zakładka Sprzęt. Tam jest o podpisywaniu sterowników. Nie masz czasem ustawionej opcji blokowania niepodpisanych sterowników ??
Żółty
Dodano
27.03.2008 07:32:57
Oprogramowanie do komórki jest oryginalne a co dziwne gdy instaluje oprogramowanie pc suite dla K750i to problem nie istnieje....
pitutek
Dodano
27.03.2008 01:01:41
usługi kryptograficzne włączone i uruchomione.... no nic poszukam jak radzisz.
pitutek
Dodano
26.03.2008 12:35:46
Kiedyś miałem SE T290i i pan sprzedał mi oprogramowanie uniwersalne, gwarantując mi (sic!), że połączę nim telefon z kompem przez kabelek... Zapewniał biedaczek, że T230i i T290i "niczym się nie różnią, prócz obudowy i nazwy... ale jednak się różnią, bo matuli T230i połączył się bez kłopotu, ale mojego T290i nawet nie było na liście obsługiwanych modeli. Argumentacja, że to PC Suite obsługuje zarówno starsze jak i nowsze modele nic tu nie dała. Proponuję najpierw pomęczyć sklepikarzy, a dopiero później winić swój system ;)
XanTyp
Dodano
26.03.2008 12:32:22
Zaraz wyjdzie, że to vcoś w stylu podobnego komunikatu przy DX-ach. pitutek - sprawdź w usługach ( services.msc w uruchom wpisz ) czy usługi kryptograficzne są ustawione w trybie autoatycznym i właczone ) - jezlei nie to tak ustaw i sprawdź co na to instalator. Gdyby to było mało to poszukaj w archiwum forum tematów o problemach z instalacją directx - jest szansa, żep oza tą kryptografią coś jeszcze wyczytasz. PS. Lojalnie uprzedzam, że powyżej opisana mozliwość jest wskazana na podstawie bardzo luźnych skojarzeń.
Rebe
Dodano
26.03.2008 12:28:55
Nie pytałem jeszcze bo caly czas uwazalem ze jest to błąd mojego komputera...a sądzę tak dlatego ,że ostatnio instalowałem inny program (do obsługi mp3 sony) i gdy miałem zainstalowany XP professionala to wszystko bylo ok i nie bylo problemow z instalacja natomias po zainstalowaniu Home edition takze wyskoczyl mi tai komunikat tylko ze instalacja sie dokonala ,bo moglem naciskac komunikataby zignorowal ten alarm i ze nie przeszkadza mi iz ten programnie przeszedl testów zgodności.... ehhhhh co za życie
pitutek
Dodano
26.03.2008 11:50:37
A co na to pan/pani ze sklepu, gdzie to kupiłeś? A co na to firmowa strona Sony Ericsson?
XanTyp
Dodano
26.03.2008 02:21:43
pitutek
Dodano:
25.03.2008 22:42:18
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1