Problem z instalacją office2007 na viście

Witam, mam viste ultimate, instaluję Office2007, instalacja przebiega ok, ale po zainstalowaniu office nie rozpoznaje plików *.doc *.xlm kiedy chcę otworzyć te pliki otwiera się okno żeby wybrać program niestety nie ma go na liście ani exela ani worda, teraz odpalam office 2007 i otwiera się okno :trwa konfiguracja office2007 potem wyskakuje błąd stdole32.tlb a jak kliknę dalej to otwiera się okno instalacj "trwa instalowanie pakietu office2007" po pewnym czasie office się uruchamia i otwiera plik który wskazałem z pozycji "otwórz.." po zamknięciu np exela lub worda dalej pliki doc i xlm są nie rozpoznawalne i przy każdej próbie uruchomienia worda lub exela wywala komiunikat o instalacji pakietu, próbowałem reinstalacji, naprawy, ponownej instalacji i nic,czy ktoś z kolegów wie co z tym zrobić, próbowałem to nawet na czystej viście i cały czas to samo. RS4

Odpowiedzi: 1

Może się komuś przyda , sam do tego doszedłem, w Viscie problem robi plik stdole32.tlb w Windows\System32, przed istalacją office2007 trzeba mu zmienić prawa dostępu , dla wszystkich ustawić pełne i wtedy instalacja i uruchamianie przebiega bez problemów. RS4
rs4
Dodano
02.05.2008 20:06:58
rs4
Dodano:
01.05.2008 02:04:24
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1