Problem z instalacją modemu sagem(neostrada)

Odrazu mowie ze czytalem przyklejony temat i niestety owa metoda mi wogole nie pomogla. Otoz odpalam setup sterownikow(probowalem kilka wersji w tym najnowsza) niby wszystko ladnie sie instaluje, instalka sie konczy, winda prosi mnie o podleczenie modemu do usb, po podloczeniu modemu niby trwa proces instalacji poczym wyskakuje dymek iz instalacja modemu ADSL-USB skonczyla sie niepowodzeniem, i tak za kazdym razem. Aha no i wszystko robilem oczywiscie z orginalna plyta neostrady w napedzie, probowalem tez recznie wskazac sterowniki lecz problem nie zniknal. Moj OS: Windows Vista Home Premium. Moze ktos napotkal podoby problem i jest mi w stanie pomoc?

Odpowiedzi: 2

Nie wiem czy już zainstalowałeś ten modem ale może przyszłym osobnikom się przyda informacja,że przed należy zadzwonić do TPSA czy linia została skrosowana?jeżeli tak można przystąpić di instalaci i postępować zgodnie z poleceniami,w pierwszej kolejności należy się zalogować by otrzymać login i hasło ID IP i td.Natomiast w przypadku innej zabawy należy wejść do rejestru i usunąć wszystkie składniki poprzedniej instalacji,próba ponownej instalacji na tzw.nakładkę nie powiedzie się.A pozatym polecam Router ja zrezygnowałem z inowacji cudu TPSA w postaci tego modemu po trzech dniach pracy.
mx47
Dodano
29.03.2008 10:50:59
sprobuj najnowsze sterowniki ze strony producenta [url=http://www.sagem.com/support/site/modele_fax.php?page=driver]SAGEM fast 800 driver[/url] jak instalujesz to warto sprobować przepiąć modem do innej pary USB
memek
Dodano
24.03.2008 21:27:17
czulki
Dodano:
23.03.2008 20:54:20
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1