Problem z instalacją Media Center

Mam mały problem związany z media center. Zacząłem studiować i kupiłem se drugi komputerek akurat tak na studia zeby moc se pograc ;P Wraz z kompkiem dostalem wersje czteroplytowa własnie windows media center 2005 pl. Jak ze spodobal mi sie ten system i jego wyglad postanowilem zainstalowac go sobie na moim domowym kompku. POmijajjac oczywiscie problemy z rejstracja i takie tak pierdoly. Podczas instalacji wyskakuje mi zebym włoźył bodajźe plyte windows xp service pack 2 lecz ja jej nie mam. Próbowalem wkladac kazda z czterech plyt media center ale to nic nie daje. Jak nacisne anuluj to instalacja idzie dalej ale po skonczeniu i wlaczeniu windy nic nie idzie na niej zaistalowac. Czy to jest jakiesd zabezpieczenie czy co innego?? Bede wdzieczny za pomoc. Umiesciłem to tutaj bo temat jest podobny!!

Z góry dzieki za pomoc!!

Odpowiedzi: 3

A ja nie pominę drobiazgów z rejestracją związanych i ..... to by było na tyle w temacie .

Gdybyś chciał go ponowić to wyleci i on i Ty w ślad za nim.
Rebe
Dodano
04.03.2006 14:55:59
Hmm moze masz racje ale dla mnie to jest dziwne. ten komp co mam nie rózni się w niczym od mojego domowego. Podam óogólnione specyfikacje obydwu:

Domowy (bez media center) Athlon XP 1,8, plyta gł. Gigabyte 512 mb Kingstone, 80 gb hdd, radeon 9600 pro

Nowy (z media center)Sempron 3000 pod socket 939, plyta gł. Gigabyte, 2x 256 mb ddr, 160 gb hdd, geforce 5500 PALIT

No moje oko, atroche siedze w komputerach to to sa zwykle stacje robocze. Oczywiscie sa kompki specjalnie zbudowane pod media center ale one wygladaja zupelnie inaczej. Wiec nie wiem. Moim zdaniem problem tkwi w samej instalacji i tej dziwnej prosbie o wlozenie plyty windows xp z service pack 2 której nie mam :/
Sturm
Dodano
04.03.2006 13:13:40
Z tego, co wiem, nie ma mozliwości zainstalowania MCE na komputerze niezgodnym ze standardem Media Center, a takie oferują tylko wybrane firmy na polskim rynku (HP bodajźe).
Amon–Ra
Dodano
04.03.2006 12:46:07
Sturm
Dodano:
04.03.2006 12:39:38
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1