Problem z ikonami na pulpicie - Nie da sie ich przesunąć

Od dwóch dni mam taki dziwny problem, a mianowicie na pulpicie nie da się przesunąć za pomocą myszki żadnych ikon, nie da się także wrzucić np.do innego folderu, albo do kosza żadnego pliku przez przesuniecię go myszką, trzeba naciskać PPM i usuń albo wytnij/kopiuj. Dziwna sprawa bo pierwszy raz z czymś takim sie spotykam. Drugą dziwną rzeczą jest zachowywanie się nie których programów. Np w gg jest taki problem że nie da się myszką nacisnąć wszystkich funkcji w programie. Nie da się wybrać znajomego za pomocą myszki trzeba to robić klawiaturą. W innym programie mam tak że da się myszką nacisnąć jedną funkcje a jak chce nacisnąć coś innego to trzeba z minimalizować i spowrotem z maksymalizować żeby dało sie nacisnąć tą inną funkcje, tylko że zaś tej pierwszej funkcji nie da się włączyć za pomocą myszki. Klawiaturą da się zrobić wszystko tylko wiadomo że to jest mega uciążliwe i nie po to jest myszka żeby klawiaturą się bawić. Tak w ogóle to nie jest wina myszki, bo jest w 100 % sprawna. Wiecie co to może być ? mieliście już coś takiego ?? Albo chociaż coś podobnego ?

Odpowiedzi: 5

Nie uznaję sytuacji/tłumaczenia, że format nic nie daje. Masz jakiś składnik oprogramowania, który sprawia problemy - stąd pozór, że nawet po formacie powtarza się sytuacja. Przejrzyj to, co instalujesz, bo nie chce mi się wierzyć, że stawiasz dziewiczo nowy system, nic więcej - i masz to już na starcie. Poza tym - lapidarne zdeklarowanie, że masz tak samo jak wyżej. Nie. Nie masz tak samo. Masz innego kompa, inne oprogramowanie, być może nawet inny rodzaj systemu. A priori zakładasz i tkwisz w tym błędnym przekonaniu. Dane. Dane. I jeszcze raz dane. Zawartość kompa, raport ogólny systemu, może jakiś log z HiJacka podlinkowany z wklejto.pl Nawet niepozorna różnica między HE i PRO - czyni [b]WIELKĄ[/b] różnicę. No, wysil się nieco... Nikt tu wróżył z fusów nie będzie.
XanTyp
Dodano
22.11.2010 21:41:48
Powietrze ok, inne urządzenia działają :P A tak serio, może jakaś podpowiedź zamiast zgryźliwości ... :)
slawomir86
Dodano
22.11.2010 01:00:07
Mam dokładnie to samo :( Proszę o podpowiedź jak sobie z tym poradzić, bo format nic nie daje :/ Proszę o szybką odpowiedź. P.S. Myszka jest sprawna.
slawomir86
Dodano
21.11.2010 23:52:28
  • XanTyp 22.11.2010 00:13:09

    [quote=slawomir86]format nic nie daje[/quote]:-" Zaraźliwa ta infekcja :mryellow: Podejrzewam, że masz skażone powietrze w pokoju...

Na pewno to nie jest wina myszki bo tak jak pisałem wcześniej w innych programach wszystko działa jak należy. A druga sprawa to myszkę mam już trochę czasu i nie było z nią nigdy żadnych problemów. Ciekawy mnie tylko czemu tak się dzieje w 2 programach a nie we wszystkich ?
arturo88
Dodano
03.10.2010 09:38:19
[quote=arturo88]Tak w ogóle to nie jest wina myszki, bo jest w 100 % sprawna. [/quote] Doprawdy ? A skąd ta pewność ? Jak sprawdziłeś mysz ? A podłączałeś inną do kompa ? I jaki to typ myszy ? Ze swoim oprogramowaniem ?
Ucho
Dodano
03.10.2010 01:53:03
arturo88
Dodano:
02.10.2010 22:21:55
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1