Problem z IE7

Mam dwa komputery stacjonarne połączone bezprzewodowo przez router z systemami XP+SP2. Na moim pc mam IE 7 i próbowałem kilkakrotnie zainstalować na drugim pc /dotychczas jest IE 6 zainstalowany wraz z nowym OEM XP+SP2/. Za każdym razem, mimo prawidłowego przebiegu instalacji przeglądarka nie może połączyć się z internetem, następuje zawieszenie i tylko reset przywraca system. Próbowałem różnych zabiegów i bez rezultatów. Okno przeglądarki jest niekompletne bez paska narzędzi. Zawieszenie dotyczy tylko IE7, ponieważ inne przeglądarki /Google, Firefox/ działają poprawnie. Proszę o pomoc.

Odpowiedzi: 4

Dzięki - skorzystam z porad, bo jedną z metod zdobywania wiedzy i umiejętności jest metoda "prób i błędów".
koczed
Dodano
19.02.2008 13:12:50
Właczać stopniowo - aż trafisz na ten co problem powoduje. A nad dalszymi krokami mozna sie zastanawiać po wyłuskaniu tego felernego dodatku (deinstalacja, aktualizacja, zwykłe wyłaczenie, przzeglądniecie strony producenta czy nie ma jakichs informacji o problemach z IE 7 itd, itp)
Żółty
Dodano
19.02.2008 11:10:41
Wyłączyłem wszystkie dodatki i wszystko zadziało prawidłowo. Dziękuję Ci Żółty, juz nie raz mi pomogłeś. Nie wiem tylko czy pozostawić to bez dodatków, czy właczać stopnowo i zobzczyć co się będzie działo.
koczed
Dodano
19.02.2008 11:03:20
Sprawdź czy uruchamiając IE bez dodatków będzie działać - zdaje się, że w menu start jest gdzies skrót do tego
Żółty
Dodano
19.02.2008 10:24:23
koczed
Dodano:
19.02.2008 10:04:47
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1