Problem z GTA 3

Witam

Mam problem z GTA 3 a konkretnie z tekstami i napisami w gta
W menu gry w miejscach gdzie powinny byćnapisy są puste kolorowe pola to samo podczas samej gry. :( :evil:

Jak to wyleczyć bardzo prosze o pomoc i z góry dziękuje.
Jeźeli jest to moźliwe to poprosze dodatkowo info na maila

Z góry dziękuje i pozdrawiam

dusk

Odpowiedzi: 5

dusk:
i jeszcze na zakończenie podziekowania dla Toudiego źe "zaśmiecił" forum i zamieścił po raz kolejny link do odpowiedniej łaty

Dzięki pozdrawiam

dusk
Po co zamieszcac dwa razy ten sam post skoro mozna uzyc opcji szukaj i tez bedzie szybko. A co do tego linka to jak ktos nie moze sobie znalezc odpowiedniej latki to nie moja sprawa bo wczoraj jeszce raz sprawdzalem i byla.

Pozdrowienia dla Dusk–a.
TouDi
Dodano
10.06.2002 23:11:52
i jeszcze na zakończenie podziekowania dla Toudiego źe "zaśmiecił" forum i zamieścił po raz kolejny link do odpowiedniej łaty

Dzięki pozdrawiam

dusk
Anonymous
Dodano
10.06.2002 17:48:01
Niewiem jaką polityke chcecie wprowadzć ale forum jest po to źeby pytać i szybka uzyskać odpowiedź. Osobiście nie mam czasu i ochoty czytać wszystkich postów dotyczących GTA aby znaleźć odpowiedź na moje pytanie. Więc jesli sie wam niepodoba to wprowadźcie ograniczenia i cenzure.

Nie jest to jedyne forum na którym mozna uzyskać źetelna odpowiedź..

Pozdrawiam

dusk
Anonymous
Dodano
10.06.2002 17:45:59
Dzieki Dudi za poparcie.
TouDi
Dodano
10.06.2002 01:00:50
TouDi:
Ludzie czytajcie troche wczesniejsze posty to nie bedziecie musieli czekac na to az ktos odpowie na waszego. A co to pytania to musisz sobie sciagnac patcha zeby wszystko ladnie dzialalo. A oto i link do niego: http://www.microsoft.com/downloads/search.aspLangID=38&LangDIR=PL.

Milo TouDi ze wprowadzasz troshke dyscypliny. Moźe wcześniej forum było bardziej zaśmiecone ale chciałby źeby teraz wiadomości nie powtarzały się. Przecieź moźna sobie wyszstkiego poszukać...
Anonymous
Dodano
10.06.2002 00:39:23
Anonymous
Dodano:
09.06.2002 19:15:58
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1