Problem z grami

Siemka to mój pierwszy post i jak coś to nie krzyczcie na mnie :) Szukałem czy był podobny temat ale nie znalazłem jakoś zabardzo nic, jak przeoczyłem to sorka :!: Mam mianowicie problem z grami. Gdy gram w grę po pewnym czasie wyłącza mi się monitor a komputer nie reaguje i muszę resetować go :?: Czym to jest spowodowane tylko w grach mi się tak robi wtyczka do Grafy dobrze wsadzona. Mam windowsa 2000 Pro ale na kaźdym tak mi się robi :( Co mam zrobić ? Pomocy dodam źe zmiana sterowników nic nie daje :( HELP :!:

Odpowiedzi: 11

[quote="Cudak"]Masz cos ww wlasciwosciach ekranu postaraj sie pobawic najlepiej chibernacja lub wygaszaczem mialem taki problem pomoglo
PS:MAM TOM SAMOM KARTE JEST SUPER(CUDAK) :D


Najgorsze karty graficzne z seri FX (GF FX 5200 128 DDR). Niestety nie plecam , a ja mam i znalazłem na allegro zarąbistą karte i za tanioche. Na 256MB DDR2 800MHz nawet....Hahahahhahha :wink: :twisted:
Nicolahenko
Dodano
09.04.2006 19:42:51
Cudak:
stary jestem NOWYM UZYTKOWNIKIEM WIEC SIE ODWAL ZE MASZ PROBLEM TO TWOJA SPRAWA JA CHCIALEM CI POMOC! :twisted:
Zeby nie bylo ze bez serca jestem. Na temat "starosci" lub "nowosci" "uzytkownicostwa" Seeker juz slowo napisal wiec nie bede sie powtarzal. Natomiast jesli chodzi o tytul tego Twojego posta, to mam nadzieje ze jest to ostatni raz.
Abys wiedzial o czym pisze, przegladnij moze temat o "karniakach" w dziale Forum CentrumXP....
EL NINO
Dodano
24.04.2005 18:40:26
Pan i pastuch:
Jeśli się mylę to poprawcie mnie a nie krzyczcie.

Mylisz się, albo nie wiesz źe Cudak jest tylko jeden , uźycie l.m jest wg mnie naduźyciem graniczącym z ignorancją w temacie :wink:


Ps. Cudak dziecko zwaź komu chciałeś "pomóc" chociaźby czytając temat , daty, no i treść postów.
A to źe jesteś nowy czy teź "Nowy" nie zmienia faktu źe to Ty się musisz dostosować do zwyczajów tego forum – nie ja :idea:
Seeker
Dodano
24.04.2005 16:31:48
Panowie nie kłućta się. Moźe byc tak źe karta woła więcej niź AGP podaje i są takie obiawy. Taki problem lubi występować w przypadku kart o większym napięciu niźli AGP potrafi podać. podczas normalnego szperania po plikach nic sięnie dzieje ale jak odpalisz jakąś wypasiore 3D to wówczas zonk :? Jeśli się mylę to poprawcie mnie a nie krzyczcie.
Pan i pastuch
Dodano
24.04.2005 15:56:40
stary jestem NOWYM UZYTKOWNIKIEM WIEC SIE ODWAL ZE MASZ PROBLEM TO TWOJA SPRAWA JA CHCIALEM CI POMOC! :twisted:
Cudak
Dodano
24.04.2005 15:26:16
Cudak:
Masz cos ww wlasciwosciach ekranu postaraj sie pobawic najlepiej chibernacja lub wygaszaczem mialem taki problem pomoglo
PS:MAM TOM SAMOM KARTE JEST SUPER(CUDAK) :D

Cudak bez obrazy ale to juz 2 post w którym po 1 m–cu 9od ostatniego postu) dopisujesz Waść – pisząc delikatnie pierdoły .
Moźeś sam odhibernowany – jeśli tak to moźesz liczyć na wyrozumiałość , :lol:
Seeker
Dodano
24.04.2005 15:22:21
Masz cos ww wlasciwosciach ekranu postaraj sie pobawic najlepiej chibernacja lub wygaszaczem mialem taki problem pomoglo
PS:MAM TOM SAMOM KARTE JEST SUPER(CUDAK) :D
Cudak
Dodano
24.04.2005 14:41:47
Seeker:
Darkman:
sprubuj przeinstalować sterowniki z monitora lub masz w obcjach właściwości ekranu lub w zaźądzaniu energią coś nie tak

A to po kiego grzyba?
wyłączenie/przejście do standby jest li tylko mozliwe w wypadku nie otrzymywania sygnałów synchronizacji V/vertical/ i H /horizontal/
które to w opcjach karty /nie wiemy niestety jakiej/moga zostać wyłaczone co daje zauwaźalne przyspieszenie ładowania się scen, ale moźe prowadzić do niespodzianek jak w temacie jeśli gra potrzebuje tego rodzaju sygnałow / tak została napisana/
sterowniki monitora nie maja tu nic do rzeczy IMO


Sorry zapomniałem napisać jaka karta :P Moje niedopatrzenie. A więc jest to karta GeForce FX 5200 128 DDR, wersja sterowników: "66.93_win2kxp_english". A tak wogóle to napiszcie mi po ludzku co mam poprzestawiać jak moźecie i będę bardzo wdzięczny Pozdrowionka :!:
Czupakabra
Dodano
24.02.2005 13:27:32
Darkman:
sprubuj przeinstalować sterowniki z monitora lub masz w obcjach właściwości ekranu lub w zaźądzaniu energią coś nie tak

A to po kiego grzyba?
wyłączenie/przejście do standby jest li tylko mozliwe w wypadku nie otrzymywania sygnałów synchronizacji V/vertical/ i H /horizontal/
które to w opcjach karty /nie wiemy niestety jakiej/moga zostać wyłaczone co daje zauwaźalne przyspieszenie ładowania się scen, ale moźe prowadzić do niespodzianek jak w temacie jeśli gra potrzebuje tego rodzaju sygnałow / tak została napisana/
sterowniki monitora nie maja tu nic do rzeczy IMO
Seeker
Dodano
23.02.2005 21:38:31
sprubuj przeinstalować sterowniki z monitora lub masz w obcjach właściwości ekranu lub w zaźądzaniu energią coś nie tak
Darkman
Dodano
23.02.2005 03:03:48
JAka karta graficzna???
adik154
Dodano
21.02.2005 16:42:05
Czupakabra
Dodano:
21.02.2005 11:20:20
Komentarzy:
11
Strona 1 / 1