Problem z grami na Windows 7 64 bit

Nie wiem już gdzie pisać, przeleciałem większość portali itd i nikt nie odpowiedział mi na moje pytanie więc może tu mi pomożecie. Chodzi o to że od tygodnia posiadam nowego kompa Windows 7 64bit, Intel i5, Ati 6750, RAm 8GB. Wszystkie gry śmigają na wysokich detalach ale przy shogunie 2 gdy ładuje mi bitwę się zawiesza i muszę wejść w menadżera i tam jest informacja że shogun 2 przestał działać raz na jakiś czas wywala mi error tzn niebieski ekran zapamiętałem tylko że jest błąd:0x000004E nie wiem o co chodzi czy jakiś podzespół jest walnięty czy gra?? Choć jak miałem poprzedniego kompa z xp to ta sama gra śmigała bez żadnych błędów. Pomocy bo nie wiem co robić.

Odpowiedzi: 3

Memtest
XanTyp
Dodano
06.07.2012 04:04:26
[quote=djmaxkg]Nie wiem już gdzie pisać, przeleciałem większość portali itd i nikt nie odpowiedział mi na moje pytanie więc....[/quote] ... może pora w końcu skontaktować się z działem pomocy technicznej dystrybutora gry ?
Veers
Dodano
05.07.2012 11:25:59
  • djmaxkg 06.07.2012 02:06:03

    [quote=Veers][quote=djmaxkg]Nie wiem już gdzie pisać, przeleciałem większość portali itd i nikt nie odpowiedział mi na moje pytanie więc....[/quote] ... może pora w końcu skontaktować się z działem pomocy technicznej dystrybutora gry ?[/quote] Napisałem i odpowiedzieli że to nie jest wina gry i tyle - przecież to chore!!!! zastanawia mnie fakt czy to czasem nie jest wina Ramu tylko nie wiem jak to sprawdzić.

Masz nowy komputer z nowym systemem. Co więc ma do tego stary komputer ze starym systemem? Nic. Zatem porównywanie również nie ma sensu. Podaj pełną treść BSOD-a. Jeśli nie umiesz wstrzymać restartu systemu pod bluescreenie, poczytaj [url=http://newskomp.pl/zatrzymanie-blue-screena-w-przypadku-awarii-windows][color=blue][u]tutaj[/u][/color][/url].
XanTyp
Dodano
05.07.2012 07:14:47
djmaxkg
Dodano:
05.07.2012 01:05:53
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1