Problem z Grafika po instalacji Xp

Witam, mam problem otoz mam komputer stacjonarny zrobilem w nim formata zainstalowalem w nim windowsa xp wszystko bylo ok do czasu kiedy przyszlo do instalacji sterownikow.... zaczalem wiec od karty graficznej instalalowala sie i nagle wygasl ekran i nic nie moglem zrobic zrestartowalem wiec komputer i co sie okazalo pokazuje mi tylko Dos-a i nic robi sie czarny ekran i znow dos i tak w kolko .... Prosze o jakas pomoc ...

Odpowiedzi: 4

Pytanie tylko: co było powodem formatowania? Czy przypadkiem sprzęt nie "sygnalizował" uszkodzenie lub zapomniałeś wspomnieć, że coś zmieniłeś? :wtf:
piotr1958
Dodano
30.08.2010 01:16:37
[quote=barti_2]pokazuje mi tylko Dos-a[/quote]Ciekawe zjawisko, bo w XP... nie ma Dosa? Emulacja, ale pod systemem, nie przed nim.
XanTyp
Dodano
29.08.2010 22:21:40
Ucho zapomniał jeszcze dodać, pomiędzy "zainstaluj na nowo system" a "ściągnij i zainstaluj sterowniki do grafiki" - [b]zainstaluj sterowniki do płyty głównej (chipsetu)[/b].
Veers
Dodano
29.08.2010 09:56:32
[quote=barti_2] zainstalowalem w nim windowsa xp [/quote] Więc co ten temat robi w dziale Visty ? Przenoszę. - jeszcze raz odpal kompa z instalki XP - zainstaluj na nowo system - ściągnij i zainstaluj jeszcze raz najnowsze stery do grafiki - zapodaj jaki masz sprzęt
Ucho
Dodano
28.08.2010 07:36:57
barti_2
Dodano:
27.08.2010 23:05:28
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1