Problem z grafiką..

Witam.. Mam problem z grafiką podczas grania. Kupiłem jakiś tydzień temu nowy komputer: Płyta główna: ASRock LiveNF6P-VSTA Procek: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000 2.6 Ghz Pamieć : 2GB DDR3 Karta graficzna: GF 9500 GT 512MB DDR2 firmy Gainward reszta parametrów mysle jest tu zbędna .. Obecnie mam najnowszy DirectX 9.0c, Windows XP Na tym sprzecie grałem w dwie gry: Metin 2 oraz Pro Evolution Soccer 2008. Na Metinie po jakies 30 min gry kolory się psuja tzn ze sa inne niz powinny (tzn zolty jest rozowym itp) niektore tekstury wogole nie sa widoczne, problem ten znika gdy minimalizuje gre do Windowsa i spowrotem powracam, lecz po chwili jest to samo. Natomiast podczas gry w PES po 1 czasami 2 meczach obraz wogole zanika jest czarny ekran, problem znika podobnie jak w poprzedniej grze przy minimalizacji gry do systemu. Przeinstalowalem sterowniki jest to samo .. Miał ktos cos podobnego lub wie w czym tkwi przyczyna? zastanawiam się czy to nie jest wada sprzętowa karty graficznej.. prosze o pomoc ..

Odpowiedzi: 1

Te sterowniki cos je przeinstalował - to na tą samą wersję czy na inną ??
Żółty
Dodano
21.08.2008 00:28:34
peabe
Dodano:
20.08.2008 19:37:55
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1