Problem z grą True Combat: Elite...

Otóź grałem sobie w grę True Combat: Elite, która jest darmowym modem do Enemy Territory. Chcąc ulepszyć rozgrywkę i rozszerzyć moźliwości gry na serwerach, ściągnąłem sobie mapki w formie plików .pk3 i umieściłem w folderze TC:E otrzymując 174 pliki .pk3. Niestety po ich wgraniu i próbie załoźenia własnego serwera na localhoscie gra zalicza zwiecha i wyskakuje okienko "Wystąpił problem z aplikacją ET.EXE... itd". Przed ich skopiowaniem wszystko działało jak naleźy. Tak więc spróbowałem najpierw przenieść mapki do innego folderu, ale to nie pomogło. W końcu odinstalowałem True Combat i wyczyściłem po nim dokładnie rejestr [oczywiście przy uźyciu regedita]. Później zainstalowałem TC:E od nowa, bez dogrywania mapek, ale i tak problem się powtarzał. Słyszałem kiedyś, źe zbyt duźa ilość .pk3 moźe doprowadzić do uszkodzenia gry, ale nie wiem czy to prawda, a jeźeli tak to ile .pk3 moźna maksymalnie dograć i co robić w przypadku przekroczenia dopuszczalnej liczby? Proszę o pomoc :?

P.S >> Dodam, źe po wgraniu mapek bez problemu mogę się łączyć ze wszystkimi moźliwymi serwerami. Problem występuje jedynie przy próbie załoźenia serwera na localhoscie. Przed dogrywaniem serwer uruchamiał się bez zarzutów.

P.S 2 >> Gram teź czasami w samo Enemy Territory i w folderze etmain mam dokładnie 101 plików .pk3, a błąd nie występuje.

Sn!p4RulZ

Odpowiedzi: 0

Sn!p4RulZ
Dodano:
02.05.2006 13:24:15
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0