Problem z grą SW KOTOR 2

Otóź mam taki problem, gdy uruchamiam grę SW KOTOR PL i wczytuję ostatni zapisany stan gry, dokładnie jest to w posiadłości Davika, gdy juź go pokonałem i właśnie mam wchodzić do Mrocznego Jastrzębia, gdy juź do niego wchodzę powinien pojawić się filmik, lecz się nie pojawia. Wiem, to poniewaź juź przeszedłem tą grę. Co prawda filmik się raz odtworzył (wyłączyłem antywirusa, aby zwolnić trochę pamięci RAM), ale po nim nie nastąpił kolejny filmik, który powinen nastąpić, tylko zrobił się czarny ekran i po chwili wyskoczył komunikat:
"Wystąpił problem z aplikacją SW KOTOR 2 i zostanie ona zamknięta..."
Wyłączyłem wszystkie zbędne aplikacje z zasobnika, myśląc, źe problem ten jest związany z małą ilością pamięci operacyjnej, lecz nic to nie dało. Nie wiem dlaczego taki błąd występuje, bo wcześniej gra mi się nie zacinała i chociaź mam 256 MB RAM, co nie spełnia wymagań zalecanych, to nie miało to jakoś znaczenia kiedy przeszedłem tą grę przed formatem, kiedy miałem straszny bajzel na dysku. Wie ktoś co mógłbym z tym zrobić? Zainstalowałem sobie nawet program do zarządzania pamięcią operacyjną – BySoft FreeRAM, lecz nie przynosi to rezultatów, jakich oczekiwałem. Aktualizacja gry z menu wyświetlanego po kliknięciu na skrót aplikacji takźe nic nie pomogła. Zastanawiam się nad ponowną instalacją gry, z przekopiowaniem i ponownym wklejeniem zapisanych stanów gry, lecz nie jestem czy taka moźliwość istnieje (czyli czy po wklejeniu ich do odpowiedniego katalogu będzie moźna je wczytać). Z góry dzięki za pomoc.

Odpowiedzi: 0

Neus
Dodano:
26.04.2006 22:36:02
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0