Problem z grą MapleStory...

Witam od niedawana gram w grę MapleStory to naprawdę fajny mmorpg lecz po jakimś miesiącu grania pojawił się pewien problem. Po włączeniu gry pojawiał się czarny ekran z napisem na środku "Attention out of Range h : 255. okhz v : 239 . 4hz " próbowałem zrobić screena lecz na screenie widać jakby gra normalnie chodziła , muzykę z gry też słuchać lecz nieda się grać plz pomocy :( #-o A tak no robiłem też formata dysku c z nadzieją że cośto da lecz niestety nic :( PLZ Pomóżcie!![-o<

Odpowiedzi: 2

Z komunikatu wyświetlanego na monitorze wynika, że gra uruchomia się z częstotliwością odświerzania obrazu nieobsługiwaną przez monitor. Nie stało się to po jakimś updacie gry? Zobacz czy na oficjalnym forum/faq gry nie ma rozwiązania. Czy gra ma jakiś program konfiguracyjny? Ustaw w nim odpowiednią rozdzielczość i odświerzanie obsługiwane przez monitor. A może jest jakiś plik w którym jest zapisana konfiguracja? Wtedy spróbuj w nim zmienić odpoweiednie opcje (jeżeli są). Próbowałeś reinstalacji gry? W sterownikach do karty graficznej nie masz do gry stworzonego jakiegoś profilu wymuszającego niestandardowe ustawienia odświerzania obrazu? Może spróbuj przeinstalować sterowniki? Inne gry działają dobrze?
SLAY3R
Dodano
27.05.2007 00:13:23
Pomoże mi ktoś czy nie? Format może by pomogł? (oczywuscie dusku na ktorym mam tą gre czy nie?)
HeadShot
Dodano
26.05.2007 18:50:46
HeadShot
Dodano:
19.05.2007 17:39:06
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1