Problem z funkcją ruchomego menu w Nero Vision 5

Witam mam taki problem otóż wcześniej borykałem się z oprogramowaniem NERO wersja 8.3.2.1 z aktywacją patentów w Nero Vision 5 , odpuściłem sobie i zakupiłem wersję pudełkową BOX tego oprogramowania.Uaktywniłem również te patenty oraz zarejestrowałem się na stronie NERO bez żadnych komplikacji jednakże przy próbie stworzenia w Nero Vision 5 ruchomego menu mam z tym ogromny problem.Wcześniej do jakiegoś czasu mi działało na starym oprogramowaniu dopóki nie zaczęły się komplikacje z tymi patentami.Teraz po stworzeniu już całości projektu wybraniu odpowiedniego szablonu menu przeważnie wybieram te z pakietu w 3D nie mogę znaleźć funkcji tworzenia ruchomego menu.Zawsze ona znajdowała się pod pilotem gdy już był stworzony cały materiał filmowy , dodane sceny itp. wybrany jak już wsp.odpowiedni szablon menu kwestia potem tylko naciśnięcia przycisku właśnie pod pilotem tworzenie ruchomego menu zaczął tworzyć trwało to może jakieś max 3 minuty pokazywał projekt jak to wygląda po stworzeniu i potem klikało się na dalej do wyboru czy nagrać gotowy materiał na płytę dvd lub dysk twardy i wszystko.Potem już nagrał wkładało się płytkę na dvd stacjonarne i wszystko działało jak trzeba.Może ktoś pomóc mi rozwiązać ten problem.Może gdzieś jakąś funkcję do tworzenia właśnie ruchomego menu trzeba uruchomić.Zawsze jednak nigdy nic nie uruchamiałem i działało wszystko.

Odpowiedzi: 0

RAIN MAN
Dodano:
14.06.2008 20:06:30
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0