PROBLEM Z FORMATOWANIEM HDD

PROSZE O POMOC.BO NIE MAM POJĘCIA JAK SFORMATOWAĆ HDD.ZA POMOC Z GÓRY DZIEKUJE.CYCU

Odpowiedzi: 20

Kupcie se bejsbola lutlampe i pompe do betonu !!!!!!!!!!!!!!!!!:PPPPPPPPPPPPPP
Anonymous
Dodano
07.01.2002 16:57:40
Ja mam 10 lat i sformatowałem dysk dzieki Wam chłopaki. Nauczyłem sie teź nowych słów, takich na h..,k.. itp. Było ich szczególnie duźo po interwencji Admina. Dzięki Wam za wszystkie nowe doświadczenia. Kiedyś będę formatował i bluzgał tak jak Wy!!!
Anonymous
Dodano
04.01.2002 01:20:09
A gdzie ja napisałem, źe moźna. Swoją drogą Majko nie masz racji. Bo moźna to zrobić tylko jest jeden warunek NIE MOŻE BYĆ UŻYWANA PRZEZ SYSTEM. Dajmy sobie wreszcie spokój, CYCU JUŻ SFORMATOWAŁ HDD. Więc proponuję zakończyć te wywody i mądrości. Bo kaźdy coś dał od siebie i tak wspólnymi siłami sformatowaliśmy dysk.
Jakie to jest piękne mieć sformatowany dysk.
buźka!
zulus
Dodano
29.12.2001 02:07:35
Ty zulus ... nie moźna formatowac partycji systemowej.
Anonymous
Dodano
28.12.2001 23:16:40
GeneralD.
w sumie masz rację.
trzeba będzie na ntfs przerzucić.
ja mam nowego kompa od niedawna P IV 256 DDR itd.
więc chyba mogę go wrzucić.
xp instalowałem na kompie mojej dziewczyny celeron666 256ram itd.
u niej był kłopot z kartą dźwiękową.
ja do niedawna byłem szczęśliwym posiadaczem maszyny do pisania P90 32ram (podkręcone na P100 – pamiętacie jumpery na płytach?) :o))))
i byłem szczęśliwy źe mi chodzi office 97 i jakieś stare gry :o)
problem w tym źe właściwie się zatrzymałem na tym 96 roku.
kumple mieli 386, 486 a ja? pentium!!!
ale była jazda hehe.
tylko teraz człowiek głupieje... ale do nadrobienia.
miłego.
Anonymous
Dodano
28.12.2001 17:26:41
Do Euzi :

Jesli ktos wprowadzil nowy system plikow (czyt. NTFS) to chyba nie po to aby wynalazki typu Windows nie smigaly, nie ???
NTFS jest na razie najlepszym z wymyslonych(pod Shita of coz), jest bardziej elastyczny ale wymaga tez duzo wolnych zasobow pamieciowych.

Odradzam instalowanie XP na komputerach typu P200 32MB ram , 1,2 GB bo to nie ma sensu.. Lepiej zostac przy swoim Shit98 i nie wdawac sie w bezsensowne dyskusje ...

Do zulusa i do CYCU :

Ludzie dajcie sobie spokoj ... Od takich rozmow to jest kanal #bluzgi na irc`u.

Pozdrawiam
GeneralD
Anonymous
Dodano
28.12.2001 16:24:07
DANEK I ZULUS SORY ZA WSZYSTKO.
Anonymous
Dodano
28.12.2001 16:06:38
DZIEKI WAM WSZYSTKIM ZA POMOC.JUZ ZROBIŁEM FORMATA TAK JAK POWIEDZIAŁ MAILO. DZIEKI WSZYSTKIM NAWET ZULUSOWI I DANKOWI.
Anonymous
Dodano
28.12.2001 15:47:53
Jak nie zamkniesz mordy cycu to przejade sie z Zulusem do Tych sformatować ci dysk i morde.
Jestes gówniarz urodzony w 1986 r i jeszcze zamało źyjesz źeby naczym kolwiek sie znać.
Anonymous
Dodano
28.12.2001 10:37:22
Wywody niektórych z Was (Cycu w tym zdecydowanie przewodzi) jednoznacznie dowodzą źe macie po kilkanaście lat (choć to akurat nic złego) i waszym ulubionym zajęciem jest bluzganie w necie za który zresztą płaci tatuś. fajna zabawa,ale to chyba powaźne forum dotyczące w sumie waźnych rzeczy.
ja np. jestem w sumie laikiem choć z kompami mam do czynienia od połowy lat 80–tych – atari 800 xl na kasety!!!
mam małe pytanko. czy pod ntfs win xp chodzi szybciej i jest stabilniejszy niź pod fat32?
Anonymous
Dodano
28.12.2001 10:31:38
Te, ryje!
Zróbcie tak:
1. Ustawcie w biosie startowanie najpierw z CDROM–a
(BIOS FEATURES SETUP, BOOT SEQUENCE na A,C,SCSI w starszych płytach lub ADVANCED BIOS FEATURES, FIRST BOOT DEVICE ma być CDROM)
2. Włóźcie płytę instalacyjną windy,
3. Uruchomcie kompa,
4. Po przejściu procedury post (sprawdzanie sprzętowych komponentów kompa), tabelce, itd., nanisnąć klawisz by uruchomić CDROM,
5. Po załadowaniu do pamięci instalatora wybrać:
NAPRAWIĆ ISTNIEJĄCĄ INSTALACJĘ SYSTEMU WINDOWS,
6. Teraz wybrać:
NAPRAWIĆ INSTALACJĘ WINDOWS UŻYWAJĄC KONSOLI ODZYSKIWANIA,
7. Pojawią się instalacje windy i ich numery.
Trzeba wybrać numer (zwykle 1) raczej z klawisza pod F2, F3...,
8. Wpisać hasło administratora,
9. Aby uniknąć pomyłki co do formatowanej partycji najlepiej urucuomić program DISKPART.
Moźna nim obejrzeć, dodać i usunąć partycję (zawsze to jakaś wizualizacja choć w trybie tekstowym),
10. Po dowiedzeniu się o którą partycję chodzi (no najczęściej C:) Całe sedno – wpisać:
dla formatowania na NTFS:
FORMAT C: /FS:NTFS albo dla szybkiego formatowania:
FORMAT C: /Q /FS:NTFS,
dla formatowania na FAT32:
FORMAT C: /FS:FAT32 albo dla szybkiego formatowania:
FORMAT C: /Q /FS:FAT32 lub analogicznie dla fat: /FS:FAT.
Anonymous
Dodano
28.12.2001 07:36:05
Wy łoje jedne!
Uźywam narazie jeszcze windows 2000, ale myślę, źe w XP jest tak samo bo to przeciez udoskonalony Windows 2000.
W Windows 2000 uruchamia się bootowany dysk instalacyjny (tak jak instalacja windy, a w biosie startowanie najpierw z CDROM–a).
Teraz uruchomić konsolę, (a nie instalację).
Dokładnie to juź nie pamiętam, ale wpisz w konsoli 'help' to dostaniesz listę dostępnych poleceń. Jest tam teź jakieś do formatowania. Opis poleceń odbywa się wpisując nazwę polecenia (np. opis oplecenia 'DIR' –> wpisać DIR, a nie tak jak w dosie –> DIR/?. W kaźdym razie musisz uruchomić konsolę z CDROM.
Alternatywną metodą (lepszą, łatwiejszą i przez to przyjemniejszą) jest zastosowanie partition magica od wersji 5.0 wzwyź. nie trzeba go instalować w windzie bo jest tam teź wersja dosowa tak samo funkcjonalna. Jak wspomniałem robiłem to ze dwa razy z CDROM Windows 2000, ale wolę partition magica bo jest szybszy (o wiele bo nie dość, źe format trwa kilka(naście?) sekund to nie trzeba uruchamiać CDROM–a windy, logować się itd...)
W razie dalszych problemów piszcie na ady247@poczta.fm
Anonymous
Dodano
28.12.2001 06:26:38
Ludzie !!!, Ludzie !!!! uspokujcie sie !!! To jest forum o WIN XP Nie wchodzcie sobie do gardel. Format partycji FAT to dyskietki Win 98/98SE/98SE2/ME. Jak chcesz sformatowac NTFS to polecam Partition Magic'a, tam tez mozesz sfobodnie je konwertowac. A obsluga PQMAGIC'a jest poprostu intuicyjna !!! NIE KŁÓĆCIE SIĘ, ZŁO RODZI ZŁO (THE FIFTH ELEMENT)
Anonymous
Dodano
28.12.2001 04:45:35
Cycu Chujcu jeden skoro masz to wszystko w małym palcu, to po kiego chuja pytasz się ludzi jak formatować jakiegoś zajebanego twardziela. Formatowanie to są podstawy tępa pało. Chcesz mnie kurwo zagiąć na linuksie, nauczyłeś się paru linijek tekstu na pamięć i teraz chcesz błysnąć jaki to jestes kurwa mądry.
Anonymous
Dodano
28.12.2001 01:06:28
No i dobra wszyscy wiedza jak formata szczelic wiec morda w kubly KONIEC.
Anonymous
Dodano
28.12.2001 00:05:23
zulus spierdalaj. ja te wszystkie oprogramowania mam w małym palcu. kurwa jak jesteś taki mądry to ciekawie iel znasz o linuxie. ty kurwa cwaniaku za dyche.
Anonymous
Dodano
27.12.2001 22:49:52
Prosze o troche kultury i nie uzywac nie cenzuralnych slow. W innych Forach brzydkie slowa sa blokowane. Tu macie troche wiecej sfobody, ale bez przesady...
Anonymous
Dodano
27.12.2001 22:49:16
Widzisz CYCU sto lat byś kurwa formatował ten dysk i byś tego swojego zasrańca nie sformatował. Taki jesteś tępy. Juź Ci tyle osób napisało, źe jednak da się to zrobić. Teraz juz chyba nie masz wątpliwości. Swoją drogą jak ja kupiłem kompa a był to rok '95 poznałem najpierw DOS–a i win 3.11 później był win95, 98 i NT. Nie porywałem się odrazu z motyką na słońce.
Pamiętaj, źe komputer to nie tylko gry i stuknięcie paru maili, trzeba spróbować zrobić to i owo, dobrze jest teź poczytać czasem jakieś czasopismo komputerowe. Właśnie tam bywają mądre artykuły dla ludzi początkujących a Ty (bez urazy) chyba kimś takim jesteś.
Mimo wszystko źyczę Ci wszystkiego najlepszego.
Anonymous
Dodano
27.12.2001 22:13:06
Wreszcie mailo napisal dobrze. Pod XP format i instalacja przechodzi bluskawicznie. Dodac trzeba ze jezeli dysk c jest z plikami NTFS to trzeba wywalic partycje i zrobic nowa. Idzie automatycznie w ciagu 30 sekund. No i po instalacji ustawic w BIOSIE na odczyt C only. Generalnie ladnie chodzi dzieciaczki.
Anonymous
Dodano
27.12.2001 21:47:17
Zrób to co ci kazał mailo, ja teź tak robię formatkę XP, a jestem zawodowym informatykiem Centralnego Instytutu Informatyki.
Anonymous
Dodano
27.12.2001 21:31:10
Anonymous
Dodano:
25.12.2001 21:23:18
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2