Problem z Firewall-em OnlineArmor/Systemowy

Zainstalowałem firewall "Online Armor", ale równocześnie działa systemowy, gdy systemowy wyłączę pozostawiając tylko OnlineArmor, traci mi się dostęp do internetu, co jest grane ?

Odpowiedzi: 8

Po 4 miesiącach wciąż ten sam problem?! Heh, ja już w tym czasie dwa formaty na lapku matuli robiłem :D
XanTyp
Dodano
21.05.2008 18:31:03
Hmm, wyinstalowałem Armora i zainstalowałem Comodo, problem ten sam - jakieś pomysły ??
mariuszfojcik
Dodano
21.05.2008 18:27:55
Może zacznij od zera: Odinstaluj Armora, przeskanuj system i zobacz coś się będzie działo. Potem odłącz net, wyłącz firewalla systemowego i zainstaluj Armora. Potem włącz net i sprawdź, co jak się łączy.
XanTyp
Dodano
14.01.2008 18:14:43
Schodzicie z tematu, nie ja robiłem testy i nie ja to stwierdziłem że jeden z najlepszych, po za tym na mój gust to chyba wina systemowego, jeśli się go wyłączy to odcina całkowicie dostęp do neta - nie powinno tak być ! on działać nie musi ale net tak ! p.s. Używałem systemowego przez parę lat i wszystko wydawało się być w porządku, do póki nie zainstalowałem w/wspomnianego i nie przekonałem sie co tak naprawdę dzieje się w moim systemie i co za chłamstwo łączy się z netem bez mojej wiedzy ;) Gdzie szukać przyczyny mojego problemu?
mariuszfojcik
Dodano
14.01.2008 17:34:39
Jak na moje oko - to trochę przesadzasz, kolego. Mam oryginalny system XPHE i tylko firmowy firewall i zero problemów. Powtarzam: Zero. Nul. Nic mi nie włazi na kompa na tyle, że żebym nie mógł sobie z tym "od ręki" poradzić. Miałem kiedyś Kerio, ale dałem sobie z nim spokój, bo okazał się bardziej problematyczny, niż złożony. Uważam (zastrzegam, że tylko IMO), że to co najprostsze - jest właśnie najlepsze. Przestałem kombinować i problemy przestały się tak nawarstwiać, jak u Ciebie. Btw... zaskoczyłeś mnie stwierdzeniem, że najlepszy rankingowo firewall na świecie jest za darmo... Ciekawe, czy dlatego, że za darmo? O.o Ja bym nie był tego taki pewien...
XanTyp
Dodano
14.01.2008 02:10:55
Pierwsza sprawa, "tracę dostęp do internetu"? Połączenie się wywala czy po prostu nie ma możliwości otwierania żadnej strony? Ten Online Armor to delikatnie mówiąc lekka egzotyka, mało informacji o tym programie. Nie wystarcza Ci systemowy FW?
Bobi
Dodano
01.12.2007 17:42:41
  • mariuszfojcik 13.01.2008 21:44:59

    [quote=Bobi]Pierwsza sprawa, "tracę dostęp do internetu"? Połączenie się wywala czy po prostu nie ma możliwości otwierania żadnej strony? Ten Online Armor to delikatnie mówiąc lekka egzotyka, mało informacji o tym programie. Nie wystarcza Ci systemowy FW? [/quote] Połączenie się wywala, całkowicie, tracą połączenie programy GG, Skype a Firefox nie otwiera żadnej strony... Ten OnlineArmor zajmuje czołową pozycję w rankingu najlepszych Firewalli na świecie, do tego jest za Free ;-) Bobi, z całym szacunkiem, ale systemowy jest ze wszystkich najgorszy, nawet gorszy niż najgorszy, ostatnia pozycja w rankingu...

  • Endrju 14.01.2008 11:42:01

    [quote=mariuszfojcik]Połączenie się wywala, całkowicie, tracą połączenie programy GG, Skype a Firefox nie otwiera żadnej strony... Ten OnlineArmor zajmuje czołową pozycję w rankingu najlepszych Firewalli na świecie, do tego jest za Free ;-)[/quote] Faktycznie najlepszy, 100% hermetyczny :mryellow: Daj sobie spokój z tym firewallem, sądząc po Twoim poście [bez urazy] możesz mieć problemy z jego konfiguracją. Właściwie już je masz.

Nie ma już na tym portalu nikogo, kto by pomógł, czy co ? 8-[
mariuszfojcik
Dodano
01.12.2007 14:46:00
[quote=mariuszfojcik] co jest grane ?[/quote] Konfiguracja zapewne .
Rebe
Dodano
23.11.2007 11:33:47
  • mariuszfojcik 23.11.2007 11:39:40

    [quote=Rebe][quote=mariuszfojcik] co jest grane ?[/quote] Konfiguracja zapewne .[/quote] A gdzie "paluchy włożyć", konfiguracja OArmor-a czy systemowego ? .

mariuszfojcik
Dodano:
23.11.2007 11:32:40
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1