Problem z filmami po formacie.

Witam. Zrobiłem dziś format, Zainstalowałem XP Home Edition oraz wszystkie potrzebne oprogramowanie od poczatku itd. ale mam duzy problem z odtwarzaniem filmów. Zainstalowałem paczkę kodeków K-Lite Codec ale gdy włączam jakikolwiek film jakimkolwiek odtwarzaczem (Media Player 9, Media Player Clasic, Sub Edit, V-Player) to odrazu komputer stasznie zamula, totalnie nic nie da się z zrobić i trzeba go resetować. Wcześniej po formatach kiedy mialem XP Professional to nie było takich problemów. O co może chodzić ? Proszę o radę Moj Komputer: ASRock K7S8X R3.0 HDD 250 GB Seagate Grafa: Gigabyte 6600GT RAM 786 DDR 333

Odpowiedzi: 1

Uruchom menadżer zadań następnie włącz jakis film i zobacz jaki proces zabiera najwięcej czasu procesora. Zobacz czy w podglądzie zdarzeń występują jakieś błędy. Sterowniki do płyty głównej, karty graficznej oczywiście wgrane? Spróbuj innego pakietu kodeków/filtrów (np. CCCP).
SLAY3R
Dodano
20.11.2007 19:36:31
  • Pablo_18Kce 20.11.2007 20:29:19

    [quote=SLAY3R]Uruchom menadżer zadań następnie włącz jakis film i zobacz jaki proces zabiera najwięcej czasu procesora. Zobacz czy w podglądzie zdarzeń występują jakieś błędy. Sterowniki do płyty głównej, karty graficznej oczywiście wgrane? Spróbuj innego pakietu kodeków/filtrów (np. CCCP).[/quote] Sterowniki sa, kodeki które podałeś też zainstalowąłem. Jednak postanowiłem zobaczyć który to proces, i po moich obserwacjach to ten: taskmgr.exe 100% użycia w czasie gdy otworze jakikolwiek film

Pablo_18Kce
Dodano:
20.11.2007 19:27:41
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1