Problem z explorer.exe po aktualizacji XP

Witam serdeczenie, może ktoś już miał coś podobnego i zna przyczynę i sposób jak to usunąć. Otóż, po ostatniej automatycznej aktualizacji WinXp zacząłem mieć problemy z explorer.exe - sam zaczął się zawieszać, resetować, tak samo jak inne programy. Przed aktualizacją nie miałem takich problemów. Zazwyczaj explorer wiesza się, gdy podłączam dyski flash, karty pamięci z kamer i aparatów, jak otwieram kilka folderów na raz. Cholernie mnie to denerwuje i przeszkadza w pracy. Ostatnio to się nasila. Explorer wariuje też jak nigdy, kiedy gram w HOM&M III wyłaczając siebie i grę :/ przed aktualizacją win xp która miała miejsce jakiś tydzień, max 2 temu nie miałem żadnego z tych problemów. I to nie tyczy się jednego komputera, ale kilku o różnych parametrach. Na każdym XP Home SP3. proszę o pomoc ! Pozdrawiam serdecznie, Tom.

Odpowiedzi: 5

W Dodaj/Usuń programy po zaznaczeniu "Pokaż aktualizacje" masz.
Żółty
Dodano
08.06.2011 12:04:33
Nie wiedziałem, że tak można ! :) dzięki bardzo za pomoc ! Zaraz poszukam jak to usunąć ! :) dzieki, pozdrawiam !
semmao
Dodano
07.06.2011 21:13:03
Wiesz - skoro jesteś pewny tego, że to problem aktualzacji to ... odinstaluj te aktualizacje.
Żółty
Dodano
03.06.2011 14:37:03
Dziękuję za odpowiedź. Nic z tych rzeczy, mówie - przed aktualizacją nie miałem takich problemów wszystko działało ładnie i sprawnie. Po aktualizacji zaczęły się dziać takie problemy... :( naprawde nie wiem czym to mogło być spowodowane.
semmao
Dodano
03.06.2011 14:08:26
Podgląd zdarzeń informuje o jakichś anomaliach ? Jakiś programik w tle działajacy nie powoduje kłopotów ?
Żółty
Dodano
02.06.2011 10:54:38
semmao
Dodano:
01.06.2011 21:02:26
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1