Problem z edycją zdjęć z telefonu komórkowego

Witam Mam problem z edycją zdjęć z telefonu na komputerze. Przerzucam z telefonu (zdjęcia zapisane na karcie pamięci) na komputer, otwieram painta i chcę co nie co ocenzurować :) Jak już chcę zapisywać, to wyskakuje komunikat: "Program Paint nie może zapisać tego pliku. Proces zapisywania został przerwany, więc plik nie został zapisany." Inne zdjęcia mogę bez problemu edytować. Potrafiłby ktoś coś pomóc, poradzić? Telefon to Samsung G600

Odpowiedzi: 3

EDIT: Post zapostowany drugi raz :mryellow: do usunięcia
Chris740
Dodano
04.05.2010 20:58:43
Heh tylko paint wykazuje takie opory, bo w sumie jest jedynym bardziej zaawansowanym programem do obróbki grafiki :) Odkryłem jednak, że mogę zapisać format .PNG, ale wtedy rozmiar drastycznie rośnie: z nie całego 1 MB do ponad 10 MB :-k
Chris740
Dodano
04.05.2010 20:57:38
  • XanTyp 05.05.2010 00:55:46

    [quote=Chris740]bo w sumie jest jedynym bardziej zaawansowanym programem do obróbki grafiki[/quote]A to znasz jakiś jeszcze prymitywniejszy od Painta? :wtf: I nie odpowiedziałeś co z ew. zabezpieczeniami zdjęć. Są jakieś?

  • Chris740 05.05.2010 18:54:26

    [quote=XanTyp]A to znasz jakiś jeszcze prymitywniejszy od Painta? :wtf: I nie odpowiedziałeś co z ew. zabezpieczeniami zdjęć. Są jakieś?[/quote] No nie, nie znam. Aż tak zaawansowanym grafikiem nie jestem, więc paint mi w zupełności wystarczył :) Zdjęcia nie mają żadnych zabezpieczeń, żadnych atrybutów. Jednak problem rozwiązałem instalując inny program do obróbki grafiki -> GIMP'a :) Można zamykać/wyrzucić do kosza (nie potrzebne skreślić :) )

Podeślij je do mnie. Zrobię z nimi szybki porządek ;) A co do samego faktu: czy zdjęcia nie mają czasem atrybutu: Tylko do odczytu? [b]edit//[/b] Próbowałeś coś zrobić z tymi zdjęciami w innym programie do obróbki grafiki? Może to tylko Paint ma jakieś "opory".
XanTyp
Dodano
04.05.2010 20:38:05
Chris740
Dodano:
04.05.2010 18:27:38
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1