Problem z dzwiękiem zintegrowanym z płytą głowną K7VTA3(V5.0)

Zrobiłem format dysku, ale przed formatem ustawiłem w BIOSie optymalne ustawienia. Zainstalowałem system lecz nie nie całkowicie dźwięku. Komputer wykrywa dzwiek w komputerze ale jest w menadzerze wykrzyknik. Próbowalem wgrac sterowniki producenta z plyty i jak i ze strony niestety nic nie działa wyswietla mi sie komunikat NIEODPOWIEDNIE DANE. We wlasciwosciach dzwieku w ZAKRESIE wywalilo komunikat ze ze sprzetem jest jakis problem. W biosie dziwek wlaczony. PRzed formatem oraz przed zmiana na optymalne ustawienia w BIOSIE dzwiek dzialal... Co mam teraz zrobic?

Odpowiedzi: 1

Te: http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Downloads/ProductsDetail_Download.aspx?detailid=191&DetailName=Driver&DetailDesc=&CategoryID=1&MenuID=6&LanID=16 brałeś ? Zakładam, że Hyperiony zainstalowałeś najpierw.
Rebe
Dodano
07.05.2008 12:51:37
  • rebrov 07.05.2008 13:30:04

    a dało by to jaką roznice? jestem teraz w pracy wiec najwyzej zrobie formata, zainstaluje ponownie widnowsa i zobacze. Co mnie najbardziej dziwi to dlaczego we wlasciwosciach dzwieku w zakladce ZASOBY - nie ma niczego zadnego zakresu i przerwania, widnieje tylko ten komunikat ze z urzadzeniem jest problem.. A ze strony tej co mi podeslales korzystalem wgrywalem z niej sterowniki. Wydaje mi sie ze to przez BIOS. Zmiana na optymalne cos przekrecila ale co to juz nie wiem niestety

rebrov
Dodano:
07.05.2008 12:42:06
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1