Problem z dzwiekiem w Vista - za rozwiazanie NAGRODA!!!!

Proponuje nagrode dla osoby, ktora przywroci dzwiek na moim laptopie. Nie jestem mistrzem komputerowym, dlatego ufundowałem nagrode :-)

Komputer: Lenovo 3000 N100

System: Vista Home Premium PL (orginał)

Karta dzwiekowa: Realtek

Kontakt: gg# 5247850

Odpowiedzi: 2

Wystarczy ściągnąć i zainstalować stery z [url=http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/document.do?sitestyle=lenovo&lndocid=MIGR-67400]tego linka[/url] Dotyczy oczywiście problemu z dźwiękiem po instalacji visty na Lenovo 3000 N100 z soundmaxem. Są również takie lapki z Realtek'iem Z instalką jest troszeczkę dziwnie bo po ściągnięciu rozpakowuje się do drivers/win/audio. Pojawi się tam jeden jedyny setup i trzeba go odpalić aby rozpoczął się właściwy proces instalacji. Z realtek'iem jest identycznie, sterowniki do niego są do ściągnięcia również ze strony [url=http://lenovo.pl]lenovo[/url].
Azzie
Dodano
27.09.2008 05:36:42
lkraw:
Komputer: Lenovo 3000 N100

System: Vista Home Premium PL (orginał)

To ta nagroda?! Stick out tongue

Anathema
Dodano
15.02.2007 07:03:07
  • lkraw 15.02.2007 14:39:20

    <P>Nie, nie - nagroda jest duuuuuuzo fajniejsza :-)</P> <P>&nbsp;</P> <P>Dla ulatwienia podam, ze juz dwie osoby (ktorym bardzo serdecznie dziekuje za pomoc) nie daly rady ;-) Prawdopodobnie problem jest w tym, ze komputer widzi karte muzyczna, ktora dziala, ale nie widzi glosnikow.</P> <P>&nbsp;</P> <P>Czekam na kolejnych chetnych :-)</P>

  • lkraw 16.02.2007 11:36:00

    <P>Tydzien, dokładnie tydzien trwalo przywrocenie dzwieku w moim laptopie!!!! Ale w koncu sie udalo. Jesli ktos sie jeszcze z tym meczy to oto co zrobilem (co prawda nie wiem jaki ma wplyw ma jedno na drugie, ale trzeba wszystkiego sprobowac):</P> <P>1. Najpierw odinstalowalem wszystkie mozliwe sterowniki audio. Doprowadzilem (nie wiem juz jak) viste do takiego stanu, ze po restarcie nawet nie chcial instalowac nowego sprzetu ;-)</P> <P>2. Potem trzeba zainstalowac sterownik do HD Microsoft pod XP (article: 888111 - jesli sie myle, prosze o kontakt)</P> <P>3. Nastepnie sterowniki SoundMax rowniez pod XP.</P> <P>4. A na koniec Vista Codecs ze strony Microsoft</P> <P>Oczywiscie wszystko trzeba uruchamiac ze zgodnoscia z XP i z poziomu Administratora. U mnie jakim CUDEM zadzialalo, ale jesli mialbym to powtorzyc to nie wiem czy by sie udalo ;-)</P> <P>W zwiazku z tym - nagroda trafia do.... mnie :-D</P> <P>&nbsp;</P> <P>Pozdrawiam!!</P>

  • roni2001 16.02.2007 19:07:53

    <P>MAM PODOBNY PROBLEM RAZ NA JAKKIS CZAS GINIE MI DZWIEK W KOMPUTEZE ALE MAM NA TO PROSTRZY SPOSUB NIZ WYBEBESZANIE VISTY</P> <P>UMNIE SKUTKUJE PRZELOGOWANINE SIE NA INNY PROFIL I WTEDY DZWIEK WRACA MOZE ZNA KTOS PRZYCZYNE TEGO PROBLEMU STEROWNIKI MAM ZAINSTALOWANE Z VISTY ZNACZY SAMA WYKRYLA JKARTE DZWIEKOWA I JA ZAINSTALOWALA VISTA ULTIMATE OEM</P> <P><STRONG><EM><FONT color=#ff0000>Nie krzycz! Anathema</FONT></EM></STRONG></P>

lkraw
Dodano:
14.02.2007 23:03:56
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1