Problem z dźwiękiem w Vista. UAA

Witam!

Niemam pojecia z kad sciagnac te sterowniki :
 

Universal Audio Architecture (UAA) High Definition Audio class driver from microsoft

Pod inne windowsy da sie znaleźć ale pod VISTE niedam rady !

Czy mogl by ktos pomoc mi w poszukiwaniach ?
Windows to Vista 32bity PL !

Pozdrawiam  

Odpowiedzi: 3

Witam! Wczoraj sam rozwiązałem ten problem, a dużo się naszukałem więc i Tobie postaram się pomóc :) proszę link do tutorial'u [url=http://centrum-pc.f22.be/news.php?readmore=2]Centrum PC - Problem z dźwiękiem[/url] jest to wszystko szczegółowo opisane co zainstalować i jak. Pozdrawiam
harry88pl
Dodano
28.02.2009 11:13:14
Anathema - mam podobny problem co radeksnara i opisany przez Ciebie sposób - wypróbowany przeze mnie oczywiście w pierwszej kolejności - nie działa, gdyż... Mam płytę Gigabyte P915 Duo czy jakoś tak - z wbudowanym dźwiękiem. Pod XP wymaga on dwóch rzeczy - sterownika Microsoft UAA i sterownika już do samego dźwięku - C-Media Azalia Intel High Definition Audio bla, bla, bla... W pierwszej kolejności należy zainstalować UAA i tu zonk - plik dla XP wywala się z komunikatem "nie można znaleźć pliku update.inf", a samo zainstalowanie sterownika C-Media po prostu nie działa. Wszelkie próby uaktualnienia go np. via net odbijają się komunikatem, że przecież używany sterownik jest najlepsiejszy i nic nie trzeba zmieniać. Nie trzeba, bo najpierw trzeba zainstalować MS UAA, którego to - dla Visty - również znaleźć nie mogę, czy to w Windows Update, czy na stronach MS (zawiłych zresztą okrutnie), czy w necie... Na stronie Gigabyte MS UAA jest tylko do wcześniejszych wersji Windy: http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/Driver_Model.aspx?ClassValue=Motherboard&ProductID=1801&ProductName=GA-8I915P%20Duo Więc prośba o pomoc do kogoś, kto borykał się z podobnym problemem i dał sobie radę - o pomoc.
ArchieX
Dodano
16.05.2007 12:12:43
Poprzez WindowsUpdate próbowałeś?
Anathema
Dodano
02.02.2007 15:28:36
  • radeksnara 02.02.2007 15:52:23

    <p>Nie ! </p><p>Jak dokladniej to zrobic? </p><p>Bo w menadzerze urzadzen mam karte dzwiekowala uruchomiona lecz niewydaje nic dzwiekow :)</p><p>A wiem ze musze zainstalowac Universal Audio Architecture (UAA) High Definition Audio class driver from microsoft!<br>&nbsp;</p>

  • radeksnara 02.02.2007 20:09:45

    Czy wie ktos z kad mozna pobrac te sterowniki ? Zalezy mi na nich !<br>

  • Anathema 03.02.2007 09:00:44

    Nie pisz postu pod postem, to raz, a pod drugie to wejdź w menedzera urządzeń, odszukaj sprzęt audio, kliknuj na nim ppm i daj UpdateDriver -&gt; Szukaj utomatycznie... -&gt; Poprzez sieć.

radeksnara
Dodano:
02.02.2007 15:16:11
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1