problem z dyskiem zewnetrznym

Witam wszystkich.Mam problem z dyskiem zewnetrznym.A mianowicie system mowi ze nie moze odnalezc pliku recycler\0xa25d5dbd.exe.Dysk sprawdzilem pod wzgledem wirusow.eset nod 32 i pod wzgledem malware, emisoft anti malware i nie ma zadnych problemow.z gory dziekuje za wszzelka pomoc w odzyskaniu danych z tego dysku

Odpowiedzi: 6

Jesli chodzi o pliki autorun.inf,znalazlem tylko jeden i go usunalem,a podkluczy niestety nie znalazlem.Najwazniejsze,ze dziala i odzyskalem wszystkie dane.
jomkipur
Dodano
28.05.2011 16:06:51
No a ręczna robota ? Znalazłes te pliki autorun.inf ? Jeszcze w rejestrze moznaby skasować wszystkie podklucze z HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\mountpoints2 - te poprawne powinny się odtworzyć (na wszelki wypadek trzebaby kopie zrobić). Pisze powinny bo pod W7 jeszcze nie kasowałem tych kluczy - dlatego kopia.
Żółty
Dodano
28.05.2011 00:44:24
Niestety i ten program sobie nie poradzil,ale naprowadziles mnie na top i znalazlem program quick care i po analizie dysku przez ten program,dostalem dostep do wszystkiego co jest na dysku.w pierwszym oknie overview widze wszystko co jest na dysku,ale w contents juz nie,wiec skopiowalem te wszystkie rzeczy z overview do contents i w ten sposob odzyskalem dostep do calej zawartosci dysku.Jeszcze pragne podziekowac za pomoc.
jomkipur
Dodano
27.05.2011 18:02:32
  • lukaszwol85 03.06.2011 20:23:48

    [quote=jomkipur]znalazlem program quick care[/quote] Może jakiś link do tego programu :rolleyes:

No to jeszcze to http://www.softpedia.com/progDownload/PRT-Perlovga-Removal-Tool-Download-69660.html w trybie awaryjnym z podłaczonym dyskiem No i ręcznie możesz spokojnie sie pobawić - nakazać pokazywanie plików i folderów ukrytych i systemowych i wykasować plik autorun.inf z katalogów głównych partycji.
Żółty
Dodano
27.05.2011 13:08:26
Niestety,trzeba tu dodac,ze program nie dziala na windows 7,zapuscilem zastrzyk panda usb drive vaccine,ale to nadal nie rozwiazalo mojego problemu.
jomkipur
Dodano
27.05.2011 12:10:12
Podłacz dysk, ściągnij -> http://download.bleepingcomputer.com//sUBs/Flash_Disinfector.exe i uzyj. Temat zabieram do Bezpieczeństwa ponieważ to co Ci sie przytrafiło to infekcja pendrivowa.
Żółty
Dodano
27.05.2011 00:21:42
jomkipur
Dodano:
26.05.2011 21:50:08
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1