Problem z dyskiem.....

Witam Mam problem z dyskiem SEAGATE 160GB SATAII. Mianowicie, podczas pracy z systemem komputer na moment "zwalnia", pojawia się komunikat "Opóźniony system zapisu nie powiódł się" lub "Unknown Hard DriVe Error", komp się zwiesza i resetuje. Dysk wydaje przy tym dziwne dźwięki. Ponowne jego uruchomienie jest bardzo kłopotliwe, system ładuje się dopiero po kilkukrotnym zwieszeniu i restarcie. Pomyślałem, że może to wina dysku, a że jest on na gwarancji więc odniosłem go do serwisu. Tam jednak okazało się, że dysk jest w 100% sprawny (musiałem zapłacić 30 PLN za testowanie sprawnego sprzętu];-> ). Pan w serwisie stwierdził, że może to być wina systemu, źle zainstalowany, błędy, wirusy, robaki, trojany.... Ale po ponownej instalacji niestety błąd się powtórzył i to podczas samej instalacji. Dopiero druga próba odniosła skutek. Moję pytanie brzmi: Co jest nie tak?? Czy ktoś może spotkał się już z podobnym problemem? Z góry dzięki za pomoc

Odpowiedzi: 2

Konfiguracja: Athlon64 3500+ Gigabyte M55S-S3 2x512 DDR2 667 Kingston Gigabyte Radeon X1600 128/128 DVD-RW Liteon Seagate 160GB SATAII (problem) Samsung SP8022N IDE Zasilacz Tracer 350W 4life Do tego 3 wentylatorki w obudowie, skaner i nadajnik do myszy wraz ładowarką do akumulatorków pobierają prąd z USB. Właśnie zauważyłem, że w poprzednim poście zapomniałem napisać o, wg mnie, dość istotnej rzeczy. Gdy Seagate był w serwisie pracowałem na Samsungu i wszystko było ok. Problem powrócił, gdy ponownie podłączyłem Seagate'a. A co do szelki, to sprobuję od kogoś pożyczyć; jeżeli nie, to kupię drugą.
swoje2
Dodano
18.06.2007 23:55:29
Taśma do dysku sprawna w stu procentach ?? Jak masz możliwośc to podmień na inna i przetestuj. Reszta sprzętu + marka i moc zasilacza to ... ??
Żółty
Dodano
18.06.2007 23:26:04
swoje2
Dodano:
18.06.2007 22:56:56
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1