Problem z dodawaniem bibliotek

Gdy przd chwilą weszłem w opcję ; BIBLIOTEKI i chciałem do biblioteki MUZYKA dodać zawartość dysku USB podpiętego do liveboxa to wywala mi taki komunikat jak na dołączonym obrazku . [IMG]http://imageshack.us/a/img6/8862/problemzdyskiemlivebox.jpg[/IMG] Zamapowałem dysk USB , została mu przypisana litera Z Gdy kliknę PPM na ikonkę tego dysku USB - nie ma opcji "udopstępnij w trybie OFFLINE " - jak to doradza wyskakująca pomoc systemu Windows 7 . Mam 7 - mkę w wersji home premium - 32-bitowa . Proszę o pomoc Co ciekawe na 64-bitowej 8-mce nie ma z tym problemów .

Odpowiedzi: 1

Hej To oznacza, że folder znajduje się w lokalizacji sieciowej, która nie została zindeksowana. Folder sieciowy może zostać umieszczony w bibliotece tylko wtedy, gdy jego zawartość została dodana do indeksu wyszukiwania. Jeśli dany folder został już zindeksowany na urządzeniu, na którym jest przechowywany, powinno być możliwe jego bezpośrednie dołączenie do biblioteki. Jeśli folder sieciowy nie został zaindeksowany, łatwym sposobem wykonania tego zdania jest udostępnienie go w trybie offline. Spowoduje to utworzenie wersji offline plików znajdujących się w folderze, a następnie ich dodanie do indeksu wyszukiwania komputera. Po udostępnieniu folderu w trybie offline można go dołączyć do biblioteki. W przypadku udostępnienia folderu sieciowego w trybie offline kopie wszystkich znajdujących się w nim plików są przechowywane na dysku twardym komputera. Należy o tym pamiętać, gdy folder sieciowy zawiera dużą liczbę plików.
galax28
Dodano
10.02.2013 12:08:50
wlodarek1
Dodano:
09.02.2013 16:19:11
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1