Problem z DNS / wywala się

Witam, Szukałem na forum, ale nie znalazłem. Jeżeli temat pojawił się już to przepraszam. Mam mały problem z DNS w Vista. Czasami po prostu jakby wyłączał usługę DNS. Strony nie ładują się po domenie (w żadnej przeglądarce) tylko po IP. Komputer jest bezpośrednio podłączony do internetu. Do niego jest jeszcze podpięty laptop i włączona usługa udostępnij internet w sieci. Także jak się wywala DNS w Vista, to na laptopie działa wszystko ok. Zrestartowanie karty sieciowej nie pomaga, ani DNS. Muszę ponownie uruchamiać Vistę, aby wszystko wróciło do normy. Jako ciekawostkę podam fakt, że np. ping onet.pl działa bez zarzutu, ale nie mogę wejść na żadną stronę np. www.onet.pl czy www.google.pl ps. to się zaczęło dziać od razu po instalacji VISTY na nowy dysk twardy. Stąd też odrzucam pomysł z robakami czy virusami (chyba że kupiłem zakatarzoną vistę:) ). Serdecznie pozdrawiam

Odpowiedzi: 2

Proponuje zajrzeć pod ten link http://www.mydigitallife.info/2007/04/09/windows-vista-tcpipsys-connection-limit-patch-for-event-id-4226/
genius333
Dodano
09.05.2007 16:26:28
Jako ciekawostkę podam fakt, że np. [b]ping onet.pl[/b] działa bez zarzutu, ale nie mogę wejść na żadną stronę np. www.onet.pl czy www.google.pl Pozdrawiam
andrzej11
Dodano
03.05.2007 16:58:45
andrzej11
Dodano:
03.05.2007 16:55:50
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1