Problem z DivX pod w2k3

Witam! Mam problem z odtwaźaniem DIVXów napełnym ekranie pod w2k3. Problem tkwi w tym ze obraz ma piksele i troche klatkuje. Przy odtwarzaniu zminimalizowanym w odtwarzaczu nie ma problemów, tylko na pełnym ekranie :roll: Uzywałem róznych kombinacji koderów (w tej chwili mam zainstalowany pakiet DShowPack–20030804), ale zadna z nich nie przynosi rezultatów :( Tak wiem, wiem ktos sobie pomysli po co mu DIVX na Serverze, przeciez ma xp–ka! :o Ale i tak bym chciał spróbowac i proszę Was o pomoc. Z góry WIELKIE DZIĘKI! :wink:

Odpowiedzi: 4

nareszcie mi sie udalo
na nic ustawianie przyspieszenia sprzetowego
na nic usuwanie i ponowne instalowanie kodekow

po prostu uruchom dxdiag i wlacz opcje directdraw

i wszytko jasne
Anonymous
Dodano
02.04.2004 02:02:10
Ten problem jest prosty do rozwiazania. Trzeba ustawic pelne przeyspieszenie sprzetowe ktore jest
w zaawansowanych ustawieniach ekranu. Jest tam zakladka z suwakiem ktory ustawia przyspieszenie dla grafiki. Po tym zabiegu z filmami nie powinno byc problemow.
trax15
Dodano
29.03.2004 13:18:32
w2k3:
Witam! Mam problem z odtwaźaniem DIVXów napełnym ekranie pod w2k3. Problem tkwi w tym ze obraz ma piksele i troche klatkuje. Przy odtwarzaniu zminimalizowanym w odtwarzaczu nie ma problemów, tylko na pełnym ekranie :roll: Uzywałem róznych kombinacji koderów (w tej chwili mam zainstalowany pakiet DShowPack–20030804), ale zadna z nich nie przynosi rezultatów :( Tak wiem, wiem ktos sobie pomysli po co mu DIVX na Serverze, przeciez ma xp–ka! :o Ale i tak bym chciał spróbowac i proszę Was o pomoc. Z góry WIELKIE DZIĘKI! :wink:

Moźe te z brakować odpowiednich kodeków (tych najnowszych) jak uźywaz ALL Playera to on automatycznie aktualizuje. I po sprawiw

Pozdrawiam
Anonymous
Dodano
16.03.2004 14:34:38
prawdopodobnie problem z trybem overlay sprawdź czy
masz ustawione pełne przyspieszenie sprzętowe?
moze się zdarzyć źe są problemy przy ustawieniu pełnego przyspieszenia sprzętowego to spróbuj ustawić je na 80%,
Anonymous
Dodano
14.03.2004 21:30:52
Anonymous
Dodano:
13.03.2004 01:21:19
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1