Problem z bootloaderem w wind 7

Dzień dobry. Mam pewnien problem z którym nie potrafie sobie poradzic. Mianowicie na komputerze hp pavilion dv6960ew zainstalowałem 2 systemy operacyjne. Pierwszy z Nich to Windows Xp który zainstalowałem na partycji f: (gdyż miałem wolna partycje która mogłem wykorzystac). 2 ststem to wind 7 który znajduje sie na partycji C:. Reasumując miałem wind 7 na dysku C: i dograłem windowsa XP na partycje f:. Jednak nie pokazał sie bootloader i nie mogłem dokonać wyboru systemu. Dlatego ponownie zainstalowałem wind 7 wedl zasady iż starszy system instalowany jest jako pierwszy, jednak znów nie wyskakuje bootloader. Przy probie dodania windowsa XP do bootloadera windowsa 7 za pomoca programu VistaBootPRO 3.3. wyskakuje bład brak pliku boot.ini na dysku F:. Jednak wind XP pokazuje sie w bootloaderze przy próbie uruchomienia komputera. Lecz po nacisnieciu WIN XP wyskakuje komunikat o braku pliku \ntldr Status: 0xc000000f Wiec wchodze do windowsa 7 i wlanczam konsole jako admin. przegladam dysk f:(na ktorym jest XP) i po uzyciu funkicji attrib wyskakuje taka informacja>>>> F:\>attrib -s -h boot.ini Nie można odnalesc pliku - boot.ini F:\>attrib -s -h ntldr Nie można odnalesc pliku - ntldr F:\>attrib -s -h ntdetect.com Nie można odnalesc pliku - ntdetect.co Wiec gdzie sa te pliki i dlaczego nie zostały zainstalowane:/ skoro obydwa winy sa świeżymi kopiami:/ i jak rozwiazac ten problem. Jakby Któryś z użytkowników miał pomysł to bardzo dziekuje za jakieś podpowiedzi.

Odpowiedzi: 2

Odpala sie Win 7 . jednak w jego bootloaderze można dodac windowsa XP (znaczy w programie VistaBootPRO 3.3) jednak przy uruchamianiu komputera i daniu WINDOWS XP wyskakuje bład o braku pliku \ntldr Status: 0xc000000f . "Ucho" przepraszam za pomyłkę w umieszczeniu postów.
ripi
Dodano
09.02.2010 23:06:32
[quote=ripi]Wiec gdzie sa te pliki i dlaczego nie zostały zainstalowane:/ skoro obydwa winy sa świeżymi kopiami:/ [/quote] Na C: Który system się odpala po uruchomieniu ? A tak na marginesie, to co ten post robi w tym dziale ? Przenoszę..
Ucho
Dodano
09.02.2010 19:45:15
ripi
Dodano:
09.02.2010 12:25:17
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1