Problem z Avastem 4 Home Edition

Licze na wasza pomoc
Niewatpliwie program Avast jest bardzo skuteczny w wyszukiwaniu wirusow Jednak niepokoi mnie jedna rzecz :cry: Gdy juz wykryje wirusa i chce ten plik wyleczyc to w raporcie jest notka ze wystapil jakis error i nie moze naprawic pliku Podobnie jest gdy chce usunac zainfekowany plik w niektorych przypadkach to robi a w innych pojawia sie notka ze "funkcja nie jest obslugiwana na tym systemie"
AAA i jeszcze jedno co to jest za funkcja VRDB

pozdrowka polomski

Odpowiedzi: 5

Zawsze zapraszam,pytaj. 8)
tire
Dodano
29.08.2003 20:55:26
Dzieki za pomoc :D
polomski
Dodano
29.08.2003 20:49:57
To jest zgłoszony przeze mnie problem do producenta Avast/ALWIL CZE i juź rozwiązany.
Przy najbliźszej aktualizacji Avast`a,problem zniknie.
Ja teraz odinsatlowałem WinRar
Pozdrawiam. :D
tire
Dodano
29.08.2003 18:14:00
Miales racje mam najnowszego WinRara i oto efekt

File C:Program FilesWinRARip.SFX is infected by Win32:Trojan–gen. {UPX!} – Repair: Error 42060, Deleted
C:Documents and SettingskrystianUstawienia lokalneTemp rz1A.tmp [L] Win32:Trojan–gen. {UPX!} (0)
During the file repair, error occurred: The file was not repaired.
File was successfully deleted...
File was successfully deleted...
C:Documents and SettingskrystianUstawienia lokalneTemp rz1B.tmp [L] Win32:Trojan–gen. {UPX!} (0)
File was successfully deleted...
File was successfully deleted...
C:Documents and SettingskrystianMoje dokumentyprogramikiwrar320pl.exeDefault.SFX [L] Win32:Trojan–gen. {UPX!} (0)

Mialem takze problem z naprawa innych zainfekowanych plikow lecz teraz nie moge powiedziec jakimi wirusami byly one zarazone poniewaz nie zapisywalem raportow.
polomski
Dodano
29.08.2003 18:01:01
Spokojnie!
O jaki wirus chodzi,który Avast nie potrafi wyleczyć.Bo moźe teź być to fałszywy alarm,jeźeli masz na dysku najnowszy WinRar.
Istnieją jeszcze opcje –Usuń.
VRDB – to generator kodów wirusów.Czyli gdy baza podstawowa Avast wynosi np.30.000 wirów to generator podnosi tą wartość do 77.000.
tire
Dodano
29.08.2003 16:40:47
polomski
Dodano:
29.08.2003 11:51:11
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1