Problem z autoodtwarzaniem

mam taki problem – kiedy wkładam płytę do napędu CD, nie pojawia mi się okienko z akcją do wybrania, w oknie mój komputer nie zmienia się nazwa "Stacja dysków CD–RW" na nazwę włoźonej płyty ani nie wyświetla mi się rozmiar danych na płycie. Próbowałem to poprawić TweakUI i nic nie dało. Dodam źe problem pojawił się po dodaniu i późniejszym usunięciu VMWare Workstation. Problem ten dotyczy teź płyt montowanych w DAEMON Tools. Jak to naprawić??

Odpowiedzi: 3

znalazlem gdzies na necie strone po angielsku. tam pisalo zeby usunac jakis klucz z rejestru (niestety nie mam juz adresu) i wszystko dziala bez problemu. jedyny minus to utrata wszystkich dodatkowych pozycji w okienku autoodtwarzania (odtwarzanie za pomoca winampa itd).
zerone
Dodano
14.02.2005 17:12:35
Nie jestes odosobninym przypadkiem, U mnie takźe takie coś się stało po zainstalowaniu VMWare Workstation. U mnie jednak pomogło odinstalowanie... Spróbuj jeszcze raz zainstalować i tak chyba przy instalacji będzie coś pisało o tym zablokowaniu autoodtwarzania.. Wiem źe coś tm musiałem odznaczyć i wszytko nawet z zainstalowanym VMWare działało... Jak nie pomoźe to przywróć system...
adik154
Dodano
09.02.2005 09:47:13
dodam tez ze przy probie wlaczenia autoodtwarzania w roznych programach zazwyczaj sie one zawieszaja
zerone
Dodano
16.01.2005 22:08:21
zerone
Dodano:
13.01.2005 20:28:09
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1