problem z aktywacją Windows XP Home Edition

Mam problem, proszę o pomoc;po naprawie stacjonarnego nie mogę aktualizować programu Windows,mam internet mobilny,ale aby było połączenie muszę się zalogować,a nie loguje bo nie można zaktualizować...i tak w koło:( czy mogę aktualizować Windows Home na stacjonarny przez notebook?:neutral:

Odpowiedzi: 2

[quote=kitula]Mam problem, proszę o pomoc;po naprawie stacjonarnego nie mogę aktualizować programu Windows,mam internet mobilny,ale aby było połączenie muszę się zalogować,a nie loguje bo nie można zaktualizować...i tak w koło:( czy mogę aktualizować Windows Home na stacjonarny przez notebook?:neutral: [/quote] Dziwnie to wszystrko opisales :), ale co musisz zaktualizowac windowsa ?? a co ma aktualizacja windowsa do internetu mobilnego ?? jeszeli nie mozesz sie polaczyc z internetem to walisz do tych od internetu dlaczego ci sie nie laczy, 2 jezeli tak bardzo chcesz zaktualizowac windowsa wes komputer do sasiada ktory ma internet np " neostrade" podlacz go zaktualizuj i po problemie, 3 mozesz tez sciagnac obraz iso win xp home sp3 ;) mam takowy, bez problemu znajdziesz go, najlepiej czysty obraz iso bez zadnych przerrobionych, bo skoro masz cd-keya to bez problemu mozesz go pobrac :), 4 ewentualnie jak masz notebooka mozesz zainstalowac na nim internet mobilny ;), i udostepnic polaczenie internetowe i podlaczyc 2 kompy do siebie kablem :) ethernetowym :) i po problemie, zaktualizujesz to co bedziesz chcial, aktywujesz windowsa, i wtedy mozesz zobaczyc czy po aktualizacji polaczy ci sie ten internet mobilny, tyle ze internet mobilny jest taki sobie, zapewne masz ograniczenia transferowe, nie lepiej bylo by zainwestowac w neostrade albo netie tak przykladowo ??
galax28
Dodano
24.01.2013 11:44:51
Czy mamy przez to rozumieć, że program obsługujący internet mobilny jest przeznaczony jedynie dla Win XP z dodatkiem SP3? Czy też po prostu nie zna ustawień internetu mobilnego tj. danych połączenia? Czy może aby uruchomić aplikację do łączenia z internetem potrzebna jest konkretna nazwa użytkownika i hasło? W pierwszym przypadku najlepiej udać się do jakiegoś serwisu komputerowego i poprosić o wypożyczenie płyty CD z dodatkiem SP3. Ten dodatek był normalnie, legalnie i za darmo udostępniany w necie, albo iść z płytą CD i niech przegrają, po czym po prostu go zainstalować. W drugim przypadku: może by po prostu skontaktować się z biurem obsługi klienta sieci, w której jest internet mobilny i zapytać czemu się nie łączy. W trzecim przypadku nic nie poradzę. Pozdrawiam i powodzenia.
Mk65
Dodano
23.01.2013 22:06:06
kitula
Dodano:
23.01.2013 21:01:25
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1