Problem z aktywacją systemu windows XP.

Witam mam problem z aktywacją systemu Windows XP home edition a mianowicie po formacie komputera trzeba od nowa zarejestrować system o czym ciągle zapominałem - wiem moja wina a właściwie głupota. Problem polega na ty że jak wchodzę do systemu to wyświetla się komunikat że nie można zalogować się gdyż system nie został aktywowany no spoko zapomniałem ale dobra dałem aktywacja internetowa wszystko spoko a tu nie wykryto połączenia z internetem czy jakoś tam inaczej a internet podłączony i działał normalnie. Dałem więc aktywacje przez telefon podałem tam jakiś klucz i dostałem jakiś inny do wpisania fajnie tylko że akurat mi klawiatura przestała działać i dupa- przepraszam za słownictwo Da się uruchomić system w trybie awaryjnym ale co z tego że ja od nowa zainstaluje sterowniki do klawiatury jak po restarcie ona znowu nie działa i nic nie da się wpisać Najciekawsze jest to że w trybie awaryjnym klawiatura działa normalnie nawet bez odinstalowania i ponownej instalacji sterowników Więc moje pytanie czy da się obejść tą rejestracje przy logowaniu bo jak się już dostane do systemu normalnie to go już tam zarejestruje bez problemu. P.S Nie da się się go zarejestrować w trybie awaryjnym !!

Odpowiedzi: 1

Tryb awaryjny służy do rejestracji systemu tylko do innych celów. Nie możesz wycyganić na godzinę innej klawiatury? Takiej najzwyklejszej, nie wymagającej instalowania żadnych sterowników? Ze starą wtyczką PS/2?
XanTyp
Dodano
19.05.2010 18:45:17
Maxis
Dodano:
19.05.2010 15:40:31
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1