problem z aktulalizacja XP

Witam mam mały problem :) otóż posiadam Xp w wersji Home z serwis packiem3 system zgłaszam mi że są aktualizacje do pobrania, zaznaczam odpowiednie miejsca aktualizacje ściągają się restartuje system i........ niespodzianka bo choć niby aktualizacje się zainstalowały system nadal zgłasza mi je jako potrzebne do pobrania. A przecież chwilę wcześniej je pobrałem i zainstalowałem..... Czy ktoś miał już taki problem i wie jak go rozwiązać, bo ciągłe przypominanie systemu o aktualizacji jest już nieco frustrujące :( .

Odpowiedzi: 4

Oki tak czy owak doszedłem co jest grane :). Otóż mam jako anty-wira Nortona i po zainstalowaniu SP3 pojawiają się problemy z aktualizacjami między innymi takie jak opisałem. Problem rozwiązany zgłaszam więc temat do zamknięcia. No i wielkie dzięki za pomoc.
Brujah
Dodano
12.08.2010 13:00:20
Nie było "zagmatwane" - tylko delikatnie mówiąc - bardzo ogólne. Jeśli odpowiedź byłą zbyt ogólna - to może to cię przekona o skali zagadnienia: http://support.microsoft.com/ph/6527/pl
Veers
Dodano
12.08.2010 04:28:15
OK spróbuję tędy poradzić sobie z problemem, wiem że pytanie było zagmatwane ale nie jestem jakimś mocno zaawansowanym użytkownikiem i czasem zadaje dziwne pytania. :) ale THX za pomoc
Brujah
Dodano
11.08.2010 13:57:37
Ktoś wie. Twój system oraz witryna WU.
Veers
Dodano
11.08.2010 13:09:12
Brujah
Dodano:
11.08.2010 10:33:21
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1