Problem z Administratorem

Witam, mam pewien problem ponieważ mam konto z ograniczeniami , chcialbym wlaczyc konto administratora , poniewaz nie nie moge instalowac zadnych programow ani innych rzeczy tego typu. Screen gdy chce odblokowc administratora : [IMG]http://i40.tinypic.com/2e14ylv.jpg[/IMG]

Odpowiedzi: 7

W trybie awaryjnym masz konto admina - firmowo wbudowane w system, specjalnie dla tego trybu. Zrób porządek z kontami, które masz w normalnym trybie i skończą się twoje kłopoty. Albo utwórz nowe konto admina.
XanTyp
Dodano
05.02.2012 22:39:24
Komputer jest mój , ale bawiłem sie w konto dla brata mlodszego zeby mi nie grzebał , i zepsułem bo tam był administrator a ja go ukryłem i teraz nic nie moge zainstalować , bo trzeba mieć to zezwolenie a ja jestem na koncie z ograniczeniami ... Wiec ? Nie dałoby go sformatować przez bios ? Mam plyte takze XP
kiperXP8
Dodano
05.02.2012 12:36:24
[IMG]http://i39.tinypic.com/2lduo80.jpg[/IMG]
kiperXP8
Dodano
04.02.2012 22:11:30
Mam dostęp tylko ze konto administratora jest ukryte tzn KONTO JEST WYŁĄCZONE jest zaznaczone i go nie pokazuję tam gdy wchodze w awaryjnymm co mam zrobić ? Bo chce przeinstalować system na win7 kupiłem płyte ale musze miec zezwolenie by zainstalować ...
kiperXP8
Dodano
04.02.2012 21:51:42
  • XanTyp 05.02.2012 08:46:43

    [quote=kiperXP8]musze miec zezwolenie by zainstalować ...[/quote]Poproś admina. Ogólnie, to dosyć osobliwa sytuacja. Nie masz uprawnień administratorskich na komputerze, na którym chcesz instalować Win7! Kupiłeś płytę z instalką Siódemki więc uznaję, że traktujesz sprzęt jak swoją własność, ale nie wiesz co zrobić, żeby zainstalować nowy system. Coś kręcisz kolego i pachnie mi to jakąś nieudolną próbą wycięcia numeru adminowi na nieswoim kompie.

W trybie awaryjnym masz dostęp do konta administratora.
XanTyp
Dodano
13.11.2011 16:21:01
Wlasnie w tym jest problem , ja jestem administratorem calego komputera , ale zrobilem nowe konto i tam dalem administratora , a tu zminejszyly mi sie uprawnienia , a administrator jest ukryty , a teraz chce żeby go odblokować i zmienić ustawienia, ale nie wiem jak , skoro nie mam uprawien do odblokowania konto administratora , poniewaz jest ukryte . ;d
kiperXP8
Dodano
13.11.2011 11:47:49
Problem - to jest raczej z tym, że nie masz odpowiednio wysokich uprawnień. Poproś kogoś kto posiada uprawnienia Administratora by zmienił poziom twoich uprawnień.
Veers
Dodano
13.11.2011 10:10:59
kiperXP8
Dodano:
13.11.2011 00:26:24
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1