Problem WinMe pnphlp

Witam!
Mam problem przy starcie Win Me. Wyświetlają się komunikaty o braku kilku plików systemowych (lub uszkodzeniu) Mam dwa systemy więc przekopiowałem to co wyświetla spod XP do odpowiedniego katalogu WindowsSystem (np. vnet, ndis), nigdzie jednak nie mogę na płytce instalacyjnej Me(tez w archiwach CAB) znaleźć pliku pnphlp.vxd. Moźe gdybym go skopiował to system by wystartował i obyło by się bez reinstalki, nie mam pojęcia co go tak rozwaliło. Jeśli ktos ma tego OSa to czy mógłby mi wysłać ten plik z katalogu SYSTEM, arkadiuszpoczta@poczta.onet.pl, lub chociaź podpowiedzieć gdzie go szukać.
Z góry dzięki za pomoc.

Odpowiedzi: 2

Dzięki za radę z tym setupcor, jednak chciałbym najpierw spróbować z tym przekopiowaniem pliku, bo zawsze po naprawie szwankują mi niektóre programy w Millenium. Więc prośba o przesłanie tego pliku nadal aktualna. U mnie wszyscy znajomi na XP jadą więc mi nie pomogą. Moźe w 98 teź on jest? I moźe stamtąd będzie pasował.
P.S. Nie mam Alcohola i nie miałem.
Arek_W
Dodano
12.02.2005 00:10:25
Jesli masz zainstalowanego Alkohola, to chyba on sprawia problemy z plikiem pnphlp.vxd – przynajmniej tyle mozna wyczytac w necie jesli wyszuka sie i ten plik i system.
http://www.win–os.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=314

Ustaw botowanie z dyskietki awaryjnej w98, wrzuc plytke ME do napedu CD, wejdz do folderu Win9x i uruchom setupcor. To polecenie naprawi Ci system.
EL NINO
Dodano
11.02.2005 21:46:45
Arek_W
Dodano:
11.02.2005 19:15:11
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1