Problem win2003 server+symfonia

Witam.

Mam następujące pytanie: w tej chwili serwer symfoni stoi na win98 :) ścierzka do plików wygląda tak
\serwerCProgram Filessymfonia
chcemy postawic server 2003 z Active Directory i na nim symfonie jednak nie moge poradzić sobie z udostępnieniem cłego dysku (chodzi o to aby udostępnić całą partycje tak aby w otoczeniu sieciowym była widoczna jako dysk C)a nie tylko aby były widocze katalogi znajdujące się na tym dyku,
czy to da się zrobić ? jeśli nie to jak zrobić tak aby po postawieniu win2003 mieć ścieźke zgodną z poprzednią, inaczej symfonia mnie nie wpuści.
Z góry dziękuje za pomoc.

Odpowiedzi: 4

Kilka pytań przed udzieleniem odpowiedz:
1. Jaki jest motor bazy danych, BETRIVA czy PervasivSQL ?
2. Mówisz "Symfonia się wywala".... dokładnie to jaki komunikat dostajesz ?
3. Czy masz zrobione pełne udostępnienie, czyli odczyt i zapis ?
4. Czy została symfonia zainstalowana na serverze czy tylko przekopiowana na serwer?
5. I jeszcze jedna warzna źecz... czy w siceźce dostępu nie znajduje się jakś długa nazwa katalogu (ponad 8 znaków) lub inny znak niź litera lub cyfra ?

Jeśli zaś chodzi u udostępnienie całego dysku to robisz to następująco:
Z prawego klawisza na dysku – Właściwości > (zakładak) udostępnienie > (przycisk) Nowy Udział.
reszta juź jak przy normalnym udostępnieniu.
SAUNUS
Dodano
11.02.2005 20:18:41
A Moj Komputer –> Dysk c: –> Udostepnianie i Nowy udzial ?
mrsit
Dodano
08.02.2005 11:23:15
hmm... nie chodzi o to źe ja nie moge sie podłączyć do danego zasobu. Chodzi o to źe jesli jest inna scieźka dostępu niź była poprzedni czyli \serwercprog.... itd to poprostu symfonia wywala się bo krzyczy źe ma inna ścieźke podana a w symfoni nie moge tego zmnienic (na serwerze z win98 udostępnialiśmy cały dysk a na komputerach sieciowych mapowaliśmy dysk C z serwera jako dysk S teraz jesli nie zmapuje tak samo to symfonia się wywala).
woolf76
Dodano
07.02.2005 09:31:57
Udostepnij katalog a nastepnie podepnij uzytkownikom skrypt logowania:
net use Y: \NazwaSerweraNazwaUdzialu
mrsit
Dodano
07.02.2005 09:18:34
woolf76
Dodano:
07.02.2005 09:02:32
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1