Problem w czasie instalacji...

Witam... Mam pewien problem podczas instalacji Win 7 RC. Otóż gdy win mi normalnie załaduje instalację, pojawia się główny ekran instalacji i gdy klikam "Instal" po krótkim ładowaniu wyskakuje mi takie okno: "A required CD/DVD drive device driver is missing. If you have a driver floppy disc, CD, DVD or USB flash drive, please insert it now. Note: If the Windows installation media is in the CD/DVD drive you can safely remove it for this step." Zauważyłem słówko driver, więc chodzi o stery. Wkładam więc CD ze wszystkimi sterami do laptka, lecz gdy klikam OK, nie odnajduje nic a konkretnie jest komunikat: "No device drivers were found. Make sure that the instalation media contains the correct drivers, and then click OK". Procesor mam 32-bit a wersja WIN to x86 więc też do 32. Z góry dzięki za pomoc...

Odpowiedzi: 2

Nowszą wersje czego? Win? Na tej cd są wszystkie stery jakie dostałem...
Magister
Dodano
08.05.2009 21:25:53
  • Lamer 08.05.2009 21:53:49

    [quote=Magister]Nowszą wersje czego? Win? Na tej cd są wszystkie stery jakie dostałem... [/quote]Nowe dla napedu cd/dvd...

Dajesz drivery z laptopa a sa na tej plycie stery do napedu optycznego ? Sciagnij nowsza wersje np. u kolegi i wgraj.. Bedzie szybciej...
Lamer
Dodano
08.05.2009 21:23:50
Magister
Dodano:
08.05.2009 21:07:22
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1