[Problem] Vista vs Gmail Internet Exploler i jego "mądre" zabespieczenie.

Witam, spotkalem sie jak dla mnie z powazym problemem, i jezeli nie bede mogl go naprawic zmieniam system na xp otoz poczta GMAIL nie dziala mi na viscie, chodzi mi o uruchamiania strony www.gmail.com internet explolerem daje mi to taki blad : [quote] Wystąpił problem z certyfikatem zabezpieczeń tej witryny sieci Web Certyfikat zabezpieczeń przedstawiony przez witrynę sieci Web wygasł lub nie jest jeszcze ważny. Problemy z certyfikatem zabezpieczeń mogą wskazywać na próbę oszukania Cię lub przechwycenia danych, które wysyłasz do serwera. Zaleca się zamknięcie tej strony sieci Web i przerwanie przeglądania tej witryny sieci Web. Kliknij tutaj, aby zamknąć tę stronę sieci Web. Kontynuuj przeglądanie tej witryny sieci Web (niezalecane). Więcej informacji Jeśli ta strona została otwarta w wyniku kliknięcia łącza, sprawdź adres witryny sieci web na pasku adresu, aby upewnić się, że jest to oczekiwany adres. Otwierając witrynę sieci web o adresie takim jak https://example.com, spróbuj dodać do adresu „www”: https://www.example.com. Jeśli zignorujesz ten błąd i będziesz kontynuować, nie wprowadzaj w tej witrynie sieci web prywatnych informacji. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz temat Błędy certyfikatów w Pomocy programu Internet Explorer.[/quote] Bawilem sie zabespieczeniami ale nic nie zmienia sie i dalej jest ten sam problem, prosze kogos kto wie jak to naprawic o pomoc... wczesniej uzywalem windows crystal z tym samym ie i wszystko smigalo.

Odpowiedzi: 3

Sprawdz date bo to moze sprawiac problem (popieram Zoltego) i modl sie do Bogo Najasniejszego o to zeby dzialalo.
Programmer
Dodano
23.06.2007 15:07:43
Datę masz poprawnie ustawioną ??
Żółty
Dodano
20.06.2007 14:49:15
Ten problem jest także w programie The Bat! działającym pod Vistą i też jest błąd z certyfikatem. Jak narazie to zostaje tylko ta opcja: Kontynuuj przeglądanie tej witryny sieci Web (niezalecane) bo ja osobiście nie znalazłem rozwiązania tego problemu a prawdę mówiąc nawet go nie szukałem :P
AndrewSpec
Dodano
20.06.2007 13:50:11
mail2you.pl
Dodano:
18.06.2007 19:19:56
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1