Problem-Vista startuje kilka godzin

Witam. Mam od jakiegos czasu problem z Vista na laptopie. System uruchamia sie doslownie kilka godzin. Pasek ladowania slimaczy sie okropnie. Po kilku godzinach (dokladnie nie wiem ile bo poszedlem spac;)) system ruszyl i dziala normalnie. Przeinstalowalem system - efekt taki sam. Sformatowalem obie partycje systemu - efekt taki sam. Dodatkowy efekt jest taki, ze podczas instalacji miga kontrolka wifi nawet przy wylaczonym wifi ( przelacznik na obudowie kompa). Wyglada tak, jakby sie laczyl z siecia bo miga tez kontrolka "trafic" na DLS'u. I to wszystko jeszcze przed sainstalowaniem sterownika wifi. Kiedys juz przeinstalowywalem system i nic takiego sie nie dzialo. Tym razem po zainstalowaniu systemu wymagal tylko sterownikow do karty graficznej i karty audio a sterownik do wifi mial juz zainstalowany:/ Od czego mam zaczac?

Odpowiedzi: 1

Od przepisania posta tak, by nawiązywał do reguł języka ojczystego, dodając kilka szczegółów - takich jak np. konfiguracja sprzętowa i błędy z Podglądu Zdarzeń Systemowych.
Veers
Dodano
02.12.2011 00:33:09
robert.gra
Dodano:
02.12.2011 00:26:31
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1